Головна : Новини

Проблеми з наркозалежністю в нашому суспільстві та їх вирішення

, 05:57
0 345

Ні для кого не секрет, що наше суспільство переповнене всілякими проблемами, одна з яких   наркозавісімость. Чим же наркотики так привабливі для людей? У природі існує незліченна кількість видів і різновидів речовин, що збуджують, розслаблюючих, одурманевающіх та надають інший вплив на людину. Наркотики поділяються на дві категорії: рослинного походження фармацевтичні препарати і хімічні сполуки. &Nbsp;

Наприклад, є пейот - це маленький кактус, на верхівці якого розташовується кілька бутонів без голок. Саме в цих бутонах знаходиться мескалін. Вплив мескалина дуже схоже на ЛСД, він засмучує звичайну роботу органів чуття. Протягом пару годин після прийняття у людини може спостерігатися втрата зору. Также після цього притупляється відчуття часу і простору, змінюються сприйняття. Мескалін має дуже широкий спектр впливу. Батьківщиною цієї рослини є Північна Америка. На сьогоднішній день цей кактус вважається одним з найпопулярніших рослин в Сполучених Штатах Америки. Він не вимогливий до грунту і не вимагає ніякого догляду за собой. У стародавні часи аборигени використовували пейот як частина традиційних релігійних обрядів.

Насправді мова йде не про звичайних галюцинаціях, які викликає мескалін. Дегустація м'якоті цієї рослини може мати дуже плачевний результат. Його вживання призводить до найсильнішим психічним розладам,втрати пам'яті, довічної депресії, а також суїциду. Відомі випадки, коли туристи приїжджають на батьківщину кактуса поласувати ПЕЙОТА, через кілька днів зникали. Лікарі кажуть, що « пейотние наркомани » зникають бо галюцинації викликають бажання рухатися. Під впливом наркотику, люди йдуть далеко в пустелю, де падають ізнемажденнимі або кидаються зі скель.

Важливо, щоб люди пам'ятали, що знайомство з таким рослиною призводить до   наркозалежності, психічної хвороби і дажек смерті. У випадку наростання дози прийом наркотиків стає постійним, формується певний рівень наркотизації тіла людини. &Nbsp; Моральні заборониі голос розуму відступають перед тягою до наркотиків, а фізична залежність не дозволяє прожити більше одного дня без наркотиків. Людина поступово втрачає свою духовну незалежність. Наркотики перетворюються на єдину мету в житті такої людини. Ні сім'я, ні робота, ні щастя близьких не здатні вже зупинити нав'язливе бажання наркозалежнийімого дістати чергову дозу.

Синдром наркотичної залежності - поєднання фізіологічних і   поведінкових явищ, при яких вживання наркотичних речовин займає перше місце в системі цінностей людини. Основною характеристикою синдрому   наркозалежності   є потреба, часто сильная, іноді непереборна, приймати псіхоактвние речовини, алкоголь, тютюн і так далі. Можна нескінченно перераховувати ту шкоду, яку завдає алкоголь і наркотики організму людини. Але є і хороші новини: наркотичну залежність можна перемогти і рішенням цього є сучасна в спеціалізованих установах. Так центри реабілітації нарко і алко залежних надають ефективні програми лікування від цих страшних хвороб. Навіть якщо у ваш будинок прийшла біда такого роду, знайте, що вихід є і з будь-якою труднощами можна впоратися. Навіть найзапекліший наркоман або алкоголік може повернутися до нормального життя і процвітати в нашому суспільстві.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ