Головна : Новини

Як правильно укласти плитку на дерев'яну підлогу?

, 15:05
0 374

Перед початком укладання плитки на підлогу з дерева, потрібно провести   ревізію, мається на увазі, щоважливо визначити стану дерев'яної підлоги, чи знаходиться на ньому стара фарба, рівну підлогу чи ні. Більш докладно про принципи укладання керамічної плитки на дерев'яну підлогу можна прочитати за посиланням.

Як правильно підготувати дерев'яна підлога під укладання плитки?

Підготовка дерев'яної підлоги в будинку перед укЛадко на нього керамічної плитки - дуже відповідальна і трудомістка справа. Старі підлоги, швидше за все, покривали кілька поверхнями фарби і лаку. Для того щоб видалити стару фарбу з дерева існує кілька способів:

  1. Тепловий: за допомогою будівельного фена нагрівається поверхню підлоги, фарба на ньому розм'якшується і тоді їїможна зішкребти шпателем;
  2. Хімічний: підлогу потрібно протерти спеціальної смивкой, яка знімає всю стару фарбу;
  3. Механічний: стару фарбу знімають шкуркою або щіткою з метала.

Далі за допомогою шпаклівки слід закласти всі тріщини і щілини в підлозі. Якщо поверхня не дуже рівна, есть невеликі перепади, то їх можна згладити рубанком. Ну а якщо підлога дуже нерівна, застеліть його шаром десятиміліметрового фанери.

зашпаклювати й вирівняну підлогу ошкурить, а потім покриваємо оліфою або латексним просоченням. На ще не висохлу оліфу полягає молярна сітка для створення міцного монолітного шару.

Після того, як оліфа добре просохла, на підлогу укладається армована металева сітка, яку кріплять до основи саморізами. Потім ця сітка обробляється розчином, який складається з двох частин рідкого скла, однієї частини води і двох частин піску.

Плитка на дерев'яну підлогу

Перед початком роботи плитку треба замочити у воді на 20 хвилин. На дерев'яне, ідеально вирівняну підставу, укладання плитки проводиться за допомогою цементного розчину або спеціального клею.

Розчину багато не робіть, так як він буде придатний для роботи тільки протягом двох годин. Перша плитка клеітся в центрі кімнати. А вже від неї викладайте інші плитки. Спочатку клеєм або розчином мажеться сама плитка, потім - ділянка підлоги під кілька плиток, і тільки потім плитка прикладається до підлоги. Постійно перевіряйте паралельність сторін плитки відповідним стінам і горизонтальність обклеєного статі. Щоб заклеїти місця біля стін, плитку прідется різати на частини за допомогою плиткоріз, склоріза або болгарки.

Ретельно підготувавши дерев'яна підлога, і акуратно наклеївши на нього плитку, ви отримаєте відмінне підлогове покриття, яке повністю змінить дизайн інтер'єру в кімнаті.

Висновки

Отже, перед тим як почати укладить плитку на дерев'яну підлогу, обов'язково потрібно перевірити стану самої підлоги, здерти стару фарбу і вирівняти підлогу до ідеального стану. Пам'ятайте, що, то як ви будете готується до того, щоб укласти плитку, такий вигляд матиме і та кімната, в якій роблять ремонт. Обов'язково потрібно проконсультуватися з майстром перед початком роботи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ