Головна : Новини

Використання безлунна камер

, 09:18
0 708

Знайти самі по-справжньому тихі місця на планеті можна. Навіть, перебуваючи на безлюдному острові, вичутимете шум прибою, спів птахів, шурхіт вітру. Але все ж, такі місця існують, і назва їм безлунна камери. Це місце, де не чути власного луни, куди не можуть проникнути звуки із зовні, і електромагнітні хвилі. Це кімната, яка імітує нескінченно відкритий простір, і в якій можна збожеволіти, виявися ви там всередині.Шум власної крові, що тече по ваших венах ви будете чути дуже чітко. Але така кімната, виявляється потрібна для досліджень, що проробляє різних дослідів, особливо в аерокосмічній промисловості. У наш час розвиток прикладної електродинаміки вельми необхідний процес, особливо якщо мова йде про такій області, як, особливо зміна їх характеристик при розсіянні електромагнітних хвиль. Ці знання потрібні і як вченим, які працюють в проектуванні радіолокаційних систем, так і конструкторам літальних апаратів. Але безлунна камери знайшли своє застосування і в інших галузях.

Види безлунна камер

безлунна камери бувають двох видів:

  • радіочастотні;
  • акустичні.

В акустичних камерах, не відбивається від стін звук, а в радіочастотних не відбиваються радіохвилі. Всі безлунна камери конструюють так, щоб ізолювати їх ще й від зовнішніх сигналів (звуку або радіочастот). У камерах використовують спеціальний матеріал для покриттяя підлоги, стін і стелі, здатним поглинати всі звуки або радіохвилі.

Акустичні безлунна камери

  У таких камерах імітується необмежений простір. Всі звуки, що видаються джерелом звуку, не повертаються назад, а поглинаються матеріалом покриття стін, підлоги, стелі. У таких камерах вимірюют чутливість акустичної апаратури (мікрофонів, гучномовців, та ін.) Так само вимірюють і вивчають оптимальний розподіл шуму від роботи промислового об'єкта або виробу. Також часто безлунна камери часто використовують продюсери чи виконавці для запису і прослуховування музики.

Радіочастотні безлунна камери

Радіочастотні безлунна камери, зовні схожі з акустичними, з тією лише різницею, що в радіочастотних камерах використовують матеріал покриття для поглинання радіохвиль. Все інше ідентично.
І, звичайно, в цих камерах проводять зовсім інші дослідження, зокрема:

  • спрямованість випромінювання антенами;
  • вивчення електромагнітної сумісності.

Вимірювання часто проводять на об'єктах у натуральну величину, наприклад, літак, іноді роблять моделі в масштабі, а й пропорційно зменшують тоді довжину хвилі випромінювання радара.

Висновки

Якбачимо, з усього викладеного вище, безлунна камера дуже затребувана сьогодні для проведення всіляких досліджень. Крім того, багато виробників для своїх досліджень використовують камеру при тестуванні своєї продукції. Наприклад, тестування мобільного дзвінка або якість гучномовця і багато іншого. У такій безлунній камері можна тістіровать і людей, вивчаючи стан людини в повній тиші та ізоляції, і чи можливо викликати галюцинації, перебуванням в такій кімнаті.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ