Головна : Новини

Деякі цікаві факти про моє життя

, 17:06
0 746

Багато хто з нас ставлять перед собою конкретні завдання. Вони допомагають нам розвиватися і бути більш впевненими в собі. Тому вашій внІман я представляю свій щоденник, який я запланувала на цей рік.
Отже, якщо вам цікаво, то можете дізнатися деякі цікаві факти з мого життя. Я планую:

Удосконалити рівень вироблення свого англійської мови.

Я так і не потрапила на факультатив. А 16 грудня вже пройшла олімпіада занглійській мові. Третій рік поспіль беру в ній участь, але третій рік поспіль займаю 4 місце. Потрібно було краще готуватися до усних тем. Як мені сказали, я добре впоралася з аудіювання та читанням, непогано написала твір, але мене як завжди підвело говоріння. Звичайно, я не займаюся з репетиторами. У мене недостатньо практики в даному видімовної діяльності. Один мій друг недавно сказав мені, що для того, щоб почати говорити, потрібно потрапити в англомовне середовище - там уже хочеш не хочеш, але доведеться заговорити, щоб вижити.

Зайнятися своєю фізичною формою.

Продовжую тренування зі східних танців. Оскільки наш тренер їздила на сміттівнованія в Ялту, то на 1 тиждень у нас були перенесені заняття. Після повернення в русло тренувань тіло так боліло від тижні перерви, що довелося витратити ще тиждень, щоб повернути темп. Ми повністю вивчили 2 композиції. Завершуємо вивчати третю. Я продовжую "пародувати" ті композиції, які вони вивчали без мене. Тепер у мене є пісні до них.Я вже демонструвала те, чому навчилася, моїй подрузі. Хочу замовити шаль для одного танці, а також купити східний костюм.
Так і не оформлена, зате тепер у мене є всі дані в медичній книжці. Так і не вдалося піти в басейн в силу обставин. Хотілося б піти в цю суботу, але у зв'язку з іспитами, почнемо відвідувати басейн зсічня. Зрозуміло, що з його допомогою я зможу мати болем красиву фігуру.

Розпочати підготовку до ЗНО та державних іспитів.

Готуємося і здаємо семестрові іспити.

Написати за грудень місяць наукову роботу з правознавства.

Завершила роботу над 2 розділом, роботаю над 1 і 3 розділами. Написала Введення. 18 грудня відбувся захист науково-дослідницьких робіт МАН на міському рівні. За всі 4 роки роботи я вперше захищалася першою. Минулого разу захист проходив на День Святого Миколая і мені дуже "пощастило" захищатися останньої, коли черга дійшла до мене, двадцять п'ятого, була вже 6:00 вечора.

Написати курсову роботу.

Відібрала і скачала літературу для роботу. Почала розробляти 1 розділ.

Прочитати свій список літератури.

Я прочитала за цей період кілька книг, такі як: "Будь моєю", "Що я без тебе", 2 частини "Дев'ять життів Хлої Кінг". Почала читать "Лейна".

Організувати свій режим дня.

Дурдом, а не режим. Рідко лягаю вчасно. Тільки з початком сесії почала спати нормально.

Чи не тринькати стипендію.

Близько 700 грн - замовлення з "Avon", квитки на фільм "Хоббіти", попкорн, розваги.

Викинути весьсміття зі свого життя.

Нічого.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ