загрузка...
Головна : Новини

Де взяти лікарняний лист?

, 17:25
0 1139

Погодьтеся, що бувають такі дні, коли ну просто не хочеться вставати з ліжка, йти на роботу, іЧи ж так погано себе почуваєш, що не зможеш працювати. У кожної людини такий стан іноді буває, ми ж не роботи! І коли таке трапляється нас може виручити знайомий лікар, який напише нам довідку, а якщо у вас немає, таких знайомих, то виручить тільки лікарняний лист. Що ж таке цей лист непрацездатності? Лікарняний лист, це документ, який підтверджує вашу непрацездатність, на деякий час. Ну і, звичайно ж, лікарняний лист, є звітним документом для бухгалтерії. Звичайно ж, ми можемо взяти відгул за власний рахунок, але хто ж хоче відмовитися від грошей, та й іноді хворієш більше ніж один день. &Nbsp; Варто відзначити, що тільки одна думка про відвідування наших підлогуіклінік, може ввести в ступор будь-якого здорового людини, а про хворого і говорити не варто. Нескінченні черги перед кабінетом лікаря людей пенсійного віку з їх розмовами про все і не, про що. Але навіть, якщо ви, нарешті, потрапили на прийом, то вас змусять пройти повністю всі дослідження, аналізи, рентген, пр. А коли хворієш, хочеться отлежаться, побути вдома. Та й ще не факт, що тобі випишуть лікарняний, якщо температура в нормі, як довести, що тобі по-справжньому погано? Ось і доводиться вдаватися до якоїсь хитрості, а саме,.

Який повинен бути лікарняний лист?

Обов'язково при покупці лікарняного листа необхідно звернути увагу на оформленя. Якщо лікарняний лист був неправильно оформлений, то він втрачає своє значення. А ви позбудетеся грошової допомоги. І не варто думати, що це ваше керівництво просто не хоче виплачувати гроші, просто всі лікарняні листи передаються до ФСС і навіть найменші помилки приведуть до відмові виплачувати гроші за ваш лікарняний. Так що обов'язково, коли покупаете повинні дивитися на такі деталі:

  1. По-перше, якщо при заповненні лікарняного листа неправильно записати назву місця роботи або ж навіть відсутність лапок в тому ж назві, може вважатися як помилка і лист буде не дійсний. Здається, дрібницею, а вже помилка.
  2. По-друге, ім'я прізвище та по батькові повинні бути без сокращения. Також обов'язково зазначений стать і вік працівника.
  3. По-третє, обов'язково має бути підпис лікаря та печатка медичного закладу. Важливо врахувати, що друк повинні бути в правому верхньому і нижньому кутах бланка. І ще обов'язкової печаткою з підписом головлікаря або заступника повинна стояти на аркуші поза місцем постійної реєстрації.
  4. По-четверте, на лікарняному листі все штампи повинні бути розбірливими. Чітко видно назва установи.
  5. По-п'яте, якщо лист вам виписує приватний лікар, то обов'язково крім свого прізвища вказується номер ліцензії.

Як бачимо, на багато що треба звертати увагу при оформленні листа про тимчасовунепрацездатності. Але якщо ж ви се таки знайшли помилку, то не потрібно розбудовується і закидати все, просто зверніться до того, ж лікаря і виправте помилки. Це зробити зовсім не складно, і кожен лікар знає, як це робити. &Nbsp; Головне, щоб після виправлення був підпис лікаря та печатка поліклініки.

Звичайно, прібегать до покупки лікарняного листа не варто. Але що робити, якщо такі правила, що всі необхідно доводити. А простий невихід на роботу загрожує звільненням, що дуже небажано в наш час. Можливо, це єдиний дохід всієї родини. Тому, іноді, покупка лікарняного листа, найоптимальніший вибір, зважаючи сформованих обставин.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ