здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Де взяти лікарняний лист?

Серпень 05 2015

Погодьтеся, що бувають такі дні, коли ну просто не хочеться вставати з ліжка, йти на роботу, іЧи ж так погано себе почуваєш, що не зможеш працювати. У кожної людини такий стан іноді буває, ми ж не роботи! І коли таке трапляється нас може виручити знайомий лікар, який напише нам довідку, а якщо у вас немає, таких знайомих, то виручить тільки лікарняний лист. Що ж таке цей лист непрацездатності? Лікарняний лист, це документ, який підтверджує вашу непрацездатність, на деякий час. Ну і, звичайно ж, лікарняний лист, є звітним документом для бухгалтерії. Звичайно ж, ми можемо взяти відгул за власний рахунок, але хто ж хоче відмовитися від грошей, та й іноді хворієш більше ніж один день. &Nbsp; Варто відзначити, що тільки одна думка про відвідування наших підлогуіклінік, може ввести в ступор будь-якого здорового людини, а про хворого і говорити не варто. Нескінченні черги перед кабінетом лікаря людей пенсійного віку з їх розмовами про все і не, про що. Але навіть, якщо ви, нарешті, потрапили на прийом, то вас змусять пройти повністю всі дослідження, аналізи, рентген, пр. А коли хворієш, хочеться отлежаться, побути вдома. Та й ще не факт, що тобі випишуть лікарняний, якщо температура в нормі, як довести, що тобі по-справжньому погано? Ось і доводиться вдаватися до якоїсь хитрості, а саме,.

Який повинен бути лікарняний лист?

Обов'язково при покупці лікарняного листа необхідно звернути увагу на оформленя. Якщо лікарняний лист був неправильно оформлений, то він втрачає своє значення. А ви позбудетеся грошової допомоги. І не варто думати, що це ваше керівництво просто не хоче виплачувати гроші, просто всі лікарняні листи передаються до ФСС і навіть найменші помилки приведуть до відмові виплачувати гроші за ваш лікарняний. Так що обов'язково, коли покупаете повинні дивитися на такі деталі:

  1. По-перше, якщо при заповненні лікарняного листа неправильно записати назву місця роботи або ж навіть відсутність лапок в тому ж назві, може вважатися як помилка і лист буде не дійсний. Здається, дрібницею, а вже помилка.
  2. По-друге, ім'я прізвище та по батькові повинні бути без сокращения. Також обов'язково зазначений стать і вік працівника.
  3. По-третє, обов'язково має бути підпис лікаря та печатка медичного закладу. Важливо врахувати, що друк повинні бути в правому верхньому і нижньому кутах бланка. І ще обов'язкової печаткою з підписом головлікаря або заступника повинна стояти на аркуші поза місцем постійної реєстрації.
  4. По-четверте, на лікарняному листі все штампи повинні бути розбірливими. Чітко видно назва установи.
  5. По-п'яте, якщо лист вам виписує приватний лікар, то обов'язково крім свого прізвища вказується номер ліцензії.

Як бачимо, на багато що треба звертати увагу при оформленні листа про тимчасовунепрацездатності. Але якщо ж ви се таки знайшли помилку, то не потрібно розбудовується і закидати все, просто зверніться до того, ж лікаря і виправте помилки. Це зробити зовсім не складно, і кожен лікар знає, як це робити. &Nbsp; Головне, щоб після виправлення був підпис лікаря та печатка поліклініки.

Звичайно, прібегать до покупки лікарняного листа не варто. Але що робити, якщо такі правила, що всі необхідно доводити. А простий невихід на роботу загрожує звільненням, що дуже небажано в наш час. Можливо, це єдиний дохід всієї родини. Тому, іноді, покупка лікарняного листа, найоптимальніший вибір, зважаючи сформованих обставин.

← Деякі цікаві факти про моє... Кожен свято особливе  
Переглядів: 807
Автор: Оля Шафранська

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен