Головна : Новини

Кожен свято особливе

, 23:42
0 414

Сьогодні у світі є дуже багато різних свят, які святкує кожен народів по-особливому. Болле детально дізнатися хто який свято відзначає в цей деньможна на сайті. Зрозуміло, що всіх їх не перелічити, але все ж, багато людей люблять розповісти про те, як вони відсвяткували свої улюблені свята. Тому сьогодні, я хочу вам розповісти про те, як я відсвяткувала день народження моєї землячки. Чому саме це свято? Тому що він пройшов дуже добре, навіть благотворно. Вашій увазі пропоную прочень корисну історію з життя. Сподіваюся, що вона вам принесе багато корисного.

.... Отже ...

Раніше ми зовсім не звертали увагу на те, що День народження нашої неповторної землячки Марійки, 12 серпня, і День християнського свята Маковея, 14 серпня, майже збігаються. Якраз в тому році ми вирішили відметить відразу обидва свята разом з мешканцями та одним притулком, куди прийшли вранці 12 серпня. Коли в одній з кімнат притулку ми готували поетичний святковий куточок, почули, як хтось сказав: « Це ті, хто минулого разу розповідали нам про добро, милосердя, любов, про щирі відносини між людьми і називали якесь складне слово , яке НДе Це Вміщає ».

Теософія … що це таке?

Виявилося, що цим « складним словом » було для деяких « теософія & raquo ;. Тому наша розмова почалася з його пояснення. Ми намагалися якомога простіше розповісти, що теософії - це божественна мудрість, яка була завжди, але потерялась у віках. Відновити і передати людям усього світу знання, включає в себе цю Мудрість про будову Всесвіту, природи, людини, доручалося нашої іменинниці, яка народилася в цей день 100 років тому. Ми розповіли, що, завдяки своїй геніальності, вона виконала це доручення, бо дуже хотіла, щоб всі жили в злагоді, світі, булищасливі, були дійсно братами і сестрами, як про те заповідає теософії.

Потім вже ми людям, а вони нам розповіли про свято Маковея. За давньою традицією ті, хто прийняв християнську віру, йдуть в храми, освячують перший урожай овочів, а також букети з трав і квітів - « Маковейчик & raquo ;, щоб надалійшем процвітало господарство.

Спілкування було теплим, радісним, серцевим.

Друга частина нашої благодійної акції пройшла на вулиці. Ми допомогли прибрати прилеглу територію від бур'янів, різного сміття. Крім того, разом з жителями притулку і сестрою-господаркою ми посадили менше 50 доустов багаторічних квітів, які подарувала зі свого двору наш волонтер.
Трохи втомилися, але були задоволені, що змогли зробити хоч щось приємне для людей, які потребують уваги, співчуття до їхньої долі. Вони попросили відвідали них на День Спаса. Ми пообіцяли!

Висновки

Отже, сьогодні ви дізналися, як благотворно пройшов один з моїх днів життя. Для себе я взяла багато корисного і сподіваюся, що і ви не залишитесь байдужими до цієї історії. Пам'ятайте, що свято, в першу чергу, повинен включати в себе не тільки смачну їжу, танці та багато відпочинку, а й те, що потрібно робити корисні справи іншим людям.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ