Головна : Новини

Тонометр Мікролайф. Контроль артеріального тиску.

, 15:40
0 418

Тонометр Мікролайф.

Контроль артеріального тиску.

Стежити за своїм артеріальним тиск повинен не тільки той, хто страждає гіпертонією або гіпотонією, а й навіть здорова людина. Адже існую приховані хвороби, які не завжди супроводжуються характерними симптомами. Для цього слід регулярно відвідувати поліклініку. Ну а для тих, у кого немає такої можливості, слід. Данний прилад дозволить вам постійно стежити за своїм артеріальним тиском, без сторонньої допомоги і походів в лікарню. Тонометр є просто незамінним пристроєм в будинку кожного гіпертоніка. Даний прилад дозволить вам в будь-який момент дізнатися стан вашого здоров'я. Та й регулярні перевірки артеріального тиску ніколи не будуть зайвими.

Тонометр від даного бренду – це бездоганна швейцарська якість, надійність і довгий період служби. Офіційний інтернет-магазин Microlife реалізує величезний вибір тонометрів: автоматичних на плече або зап'ястя, напівавтоматичні, механічні. Тут ви зможете знайти різний варіації тонометрів, яківолодіють усіма необхідними стандартами якості, пред'являються до професійного устаткування. Саме це і робить даного бренду світовим лідером серед багатьох компаній в даній області.

Завдяки використанню нової технології « Afib » в автоматичних тонометрах Микролайф, тепер можна з максимальной точністю визначити миготливу аритмію в момент вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах. Така особливість дуже важлива, так як вона дозволить заздалегідь виявити і знизити ризик виникнення інсульту.

У нових автоматичних тонометрах з манжетою на плече Микролайф інісутствует і така універсальна програма « МАМ & raquo ;, яка ґрунтується на трьох послідовних вимірах без зняття манжети. Прилад сам автоматично здійснює аналіз отриманих результатів і виводить на дисплей достовірний результат.

Всі автоматичні і напівавтоматичні тонометри даного брендуволодіють такою опцією, як швидка накачування необхідного тиску повітря в манжету. При цьому немає перекачки, що не призводить до больових відчуттів. Така особливість здатна гарантувати максимально точний і комфортний процес вимірювання.

Офіційний інтернет-магазин Microlife пропонує своїм покупцям тонометри,які здатні здивувати не тільки своїми технологіями і красивим дизайном. Вони володіють і доступною для кожного ціновою політикою. Купити тонометр Микролайф зобов'язаний кожна людина, яка турбується за своє здоров'я і постійно контролює його.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ