Головна : Новини

Позов заяву про встановлення батьківства

, 13:30
0 385

Всі ми прагнемо до гармонійним відносинам у сімейному колі, мріємо про любов, підтримки та піклування. Але, на жаль, частенько життя має свої баченнянашої долі і життєва практика показує, що реальне життя далека від ідеальних сценаріїв фільмів. А ми частенько дивимося телебачення, яке підкріплює наші фантазії щасливого життя, де сімейні пари живуть в ніжних і піднесених почуттях, у них народжуються діти, які є плодом їхньої любові і свідченням міцних почуттів і все в їхньому життіну просто відмінно і, навіть, казково. Улюблена професія, розвага, хобі, життя повне насичених і щасливих моментів і, найголовніше, цікава і надихаюча. &Nbsp; І хоча ми воліємо саме такий жанр фільмів, де протягом всього сюжету зображують таку милу життя зі щасливою кінцівкою, існують і інші жанри більш схожі до нашей повсякденному житті. Іноді можна зустріти і такі телевізійні передачі, як судові процеси, де відображають інші сторони нашого життя і, можливо, не саму приємну, але зате правдиву. &Nbsp; У безлічі фільмів і в таких суднових церемоніях, як і в нашому житті присутні такі речі, як зрада, недовіра, взаємне нерозуміння, безответственность, розчарування та інші нещастя зі скрині Пандори, де існують небажані діти, ухилення від батьківських зобов'язань, обман та інші негативні сторони життя.   Наше життя може так заплутатися, що самі ми вже не можемо навести в ній порядок і звертаємося в ті ж суднові служби – пильний порядку, моралі, справедливості та інАвди.

Встановлення батьківства в суді

Можливо, настали дуже аморальні часи, а може такий порядок речей був присутній завжди, або ж на це стежку людство потрапило через сексуальний прогресу і більш розкутих поглядів на життя, але   результат цієї дороги – безвідповідальні сім'ї, незапланірованние діти, і як наслідок – ухилення від зобов'язань, відмова від своїх дітей, матері-одиначки і, відповідно, несприятливий виховання, матеріальні витрати, зламані життя. Ось таки вони реалії цього життя. Залишимо питання моралі на внутрішню совість кожної людини і розглянемо цю ситуацію з боку законодавства сторани і її альтернативні заходи і дії, які можна зробити в трапилися обставинах для вирішення цієї проблеми. Отже, якщо сім'я перебуває в неофіційному шлюбі або ж в офіційному, але справжній батько не є батьком дитини, або ж чоловік ухиляється від своїх зобов'язань, або ж мати порушує права батька дитини, тоді самим оптимальним варіантом відновити справедливість тієї чи іншої сторони можна через судовий процес, а саме – за допомогою позову про встановлення батьківства. Докладніше можна проконсультуватися.

Позов про встановлення батьківства

Позов про встановлення батьківства – це письмова заява складено позивачем іЧи ж підписано ним,   і де вказується наступна інформація:

 • вся інформація про батька дитини;
 • особиста інформація (знайомство, відносини, інтимна близькість, моменти зачаття та інше);
 • вся інформація про дитину;
 • докази батьківства;
 • вимоги позивача.

Мета позову про встановлення батьківства може бути наступна:

 • матеріальна допомога – аліменти;
 • визнання батьківства;
 • зміни в записах народженої дитини.

Важливо відзначити, що ініціатором позовної заяви можуть стати як мати дитини, так і батько.

Позов про установлении батьківства – це спосіб відновити справедливість

Якщо виникла ситуація з розмитими межами, тоді дієвим способом в сімейних справах є судовий порядок на основі поданого позову про встановлення батьківства. Важливо зрозуміти, що одного подібної заяви мало, а потрібно представити реальні додоказу фактів батьківства, які вказуються в заяві і прикріплюються до неї. Докази батьківства наступні:

 • генетична експертиза;
 • речові доказів;
 • підтверджують записи про факт батьківства;
 • показання очевидців і т.д.

Довіра, чесність іінші сімейні якості допоможуть побудувати міцну і надійну сім'ю, життєва мудрість і відповідальність стануть запорукою правильних і бажаних відносин, а судовий порядок допоможе в проблемній ситуації відновити честь і репутацію за умов ведення періодичного способу життя.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ