Головна : Новини

Місячний календар стрижок

, 11:57
0 374

Для всіх красивих сучасних дівчат, або жінок вкрай важлива не тільки їх красивасучасна зачіска чи модна якісна стрижка, а й стан їх красивого волосся, важливо наскільки саме вони здорові. Спеціально для їх розроблений сучасними астрологами і якісними перукарями місячний унікальний календар стрижок їх волосся - це безпосередньо та річ, яка завжди допоможе всім унікальним модницям дуже правильно следіть саме за здоров'ям свого волосся.

Місячний сучасний календар створили ще кілька століть тому наші предки. Відповідно до нього в той момент, коли сама місяць зростає то звичайно ж, краще стригти своє волосся, так як вони завжди будуть дуже швидко рости. Це найідеальніший варіант саме для дівчат, часто змінюють свій сучасний імідж. А безпосередньо на убуваючу місяць - так там навпаки, волосся безпосередньо ростуть дуже повільно. А хороший цей варіант безпосередньо підходить всім   дівчатам, які просто не планують щомісяця відвідувати всі сучасні салони краси. Прочитати про все в інтернеті можна за посиланням.

Є також зведення, що ні саме зростаючий місяць дуже позитивно позначається на всіх типах волосся. А на спадаючу красивий місяць коріння всіх волосся дуже навіть помітно зміцнюються, волосся просто менше випадають.
Отже, розглянемо сучасний подобовий календар.

П'яті місячна доба

Саме на 5 місячну добу ви можее дуже сміливо записуватися на сучасний прийом безпосередньо до свого стиліста. Стригти своє волосся в цей день не тільки можна, а й звичайно ж, потрібно.

Шості місячна доба

У цей унікальний   день вам рекомендується саме якнайменше просто торкатися до своїм шикарним волоссю. Стрижку безпосереднього внесенняроб краще не робити. Фарбувати своє волосся теж просто немає сенсу. По-перше, вся фарба дуже погано візьметься, а по - друге, все волосся дуже сильно ушкодяться. Краще просто зібрати своє волосся в маленьки хвостик.

7 місячні добу

Зробивши саме стрижку на 7 місячної епосі вибезпосередньо нариваєтеся на сварки з своїми близькими людьми. Для того щоб саме уникнути всіх конфліктів - не стриже своє волосся.

8 місячні добу

Цей красивий день дуже сприятливий для вашої стрижки. Дана сучасна процедура не тільки підніме вам все настрій, але і наповнить вас позитивної енергією, в свою ж, черга позитивно позначиться на стані саме вашого здоров'я.

Дев'яті місячна доба

Стрижка саме на 9 місячний день безпосередньо впливає на велику погіршення стану вашого здоров'я. Тому звичайно ж, доцільніше просто не чіпати всю довжину волосся. Зате цей день благопріятен саме для фарбування або якісного ламінування волосся.

10 що безпосередньо не вдалі місячна доба

підстрижете ви волосся   на 10 день - і попрощаєтеся зі своєю удачею на дуже тривалий проміжок часу. Фарбувати ваші волосся краще натуральними сучасними барвниками, наприклад унікальною хної, або басмою.

11 місячна доба

Набридли нудні одноманітні прості будні? Відвідайте свого перукаря, зробіть собі саме нову стрижку - і все ваше життя безпосередньо наповниться новими яскравими та сучасними   фарбами. А для унікальної повній гармонії можна ще й просто пофарбувати волосся або же, просто промеліруватіся.

На 12 добу стригтися просто заборонено

13, 14 місячна доба

Відповідні дні саме для стрижки. Ви не знаєте як вам швидко відростити своє волосся. Постриг саме в цей день. До того ж все волосся стануть міцнішими і здоровими, і звичайно ж, шовковистим.

15 місячна доба

Якщо ви підстрижете волосся - головний великого болю вам просто не уникнути. Саме для залучення якісної, і позитивної енергії - волосся потрібно випрямити феном або праскою.
Запам'ятайте що такий місячний календар для стрижки вашого волосся завжди зможе вам допомогти при виборі того дня в доя ий ваше волосся будуть готові безпосередньо до сучасної стрижці.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ