Головна : Новини

Зростання попиту на натуральну косметику в 2015 році

, 11:38
0 422

Попит на натуральну косметику з кожним роком стрімко зростає. Як показали дослідження компаній Grand View Research і Kline, попит зростає і розширюється швидше самого ринку натуральних продуктів. Якщо бути точніше, то протягом шести останніх років зростання виражається у двозначних показниках.

Звичайно, не можна не відзначити відмінну роботу маркетологів, які роблять великий акцент, на корисність натурального продукту. А так само у споживача з'явилисязнання і розуміння того, якої шкоди несе організму синтетичний продукт.

Тенденції ринку органічної косметики

Як виявилося Північна Америка і Європа стрімкіше решти країн розвивається в органічному плані. І є великими вогнищами виробництва.

Якщо дивитися торішні показники за 2014 рік, то США продавшиали натуральну косметику на 7% більше всього світового ринку. Якщо говорити про Європу, то там був 6% -ве зростання продажів органічної продукції.

За звітами Google в 2015 році запросив пошуку еко-товарів виросло на 35%. А якщо порівнювати з 2011 роком, то в три рази (!).

В Україні, не дивлячись на складну економічну ситуацію, все таки, спостерігається помітне зростання споживання натурального продукту.

Магазини натуральної косметики в Києві пропонують широкий асортименту товару. Завдяки якісному обслуговуванню та ефективній роботі продавців-консультантів, клієнтові не складає труднощів підібрати цікавить його товар. Дослідження, які провела компанія MarketinGu.ru   у квітні 2015 року, показали, що відвідуваність інтернет-магазинів коливається від 100 до 1500 відвідувань в день. А це досить непоганий показник. Лідери продажів натуральної косметики через інтернет-магазини, поділилися інформацією про те, що їх продажі за останній рік зросли в два рази. Пояснюється підвищений попит на еко-товари тим, що виросла усвідомленість покупця. Більше того, вести здоровий спосіб життя, зараз в тренді. Так само, слід зазначити, що український споживач все частіше довіряє українському виробникові натуральної косметики. А тренд "Купуй українське" знайшов відгук в мільйонів патріотів.

Таким чином, збільшується товарообіг, а после ретельних перевірок, поповнюється асортимент еко-косметики.

Придбати натуральну косметику оптом і в роздріб можна в, замовивши при цьому, доставку у ваше місто.


Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ