Головна : Новини

Реабілітація наркоманії

, 11:44
0 341

Реабілітація наркоманів – це в першу чергу   одужання, яке складається з декількох етапів.

1.           Це восстановление фізичної форми

2.           Психологічне відновлення

Можна сказати, це всього лищь початковий етап, так як насправді етапів більше. Так само один з найважливіших етапів, який проходить наркозалежний, це етап соціального востановления. Дуже складно повернутися в колишні місця, зустріти старихдрузів, і знову не потягнутися за наркотиками. Даний етап дуже важливий для кожного з хлопців, які проходять курс реабілітації. Протягом усього етапу востановления в суспільстві, хлопці знаходяться під пильним контролем психологів і педагогів. Пробують робити перші кроки в новий світ без наркотиків і алкоголю. &Nbsp;

У світі є множинпро способів реабілітації наркоманів, це центри відкритого та закритого типу, які використовують свої способи реабілітації наркоманів.

    Якщо дивитися на це як на одужання, тоді людині потрібно прийти в нормальну фізичну форму. Потім переходити на психологічний блок, так як це взаємопов'язане і одне без іншого не роботает. Тільки після того як людина змінить у себе в свідомості свої переконання     і поміняє цінності, тільки тоді він зможе раз і на завжди позбутися   цієї проблеми. Я знаю на особистому досвіді таке місце. Місце, які допомогло не тільки мені, а й багатьом хлопцям, які все таки зважилися виправити свої помилки.   Центр реабілітації « Джерело » ( )   це центр, де люди змінюють своє життя, в цьому центрі класифіковані фахівці проводять різні способи терапії, які приносять свої результати. Хочу зауважити дуже важливу деталь, що цей центр не використовує замісну терапію, і це дуже правильно. Адже замінювати наркотики іншими наркотиками, цене вихід, а всього лише своєрідна відмовка.

Реабілітація, або ресоціалізація - це досить тривалий процес, який займає від 1 до 2 років.     Але протягом   цього часу людина   набуває   нові цінності, переконання, і успішні моделі поведінки.   Весь процес реабілітації не проходить даром, крім того что в наркозалежного закладається правильна модель соціальної поведінки, в центрі Джерело він навчиться ще багатьом корисним « професіями & raquo ;. Звичайні дні в Джерелі не схожі на аналогічні в інших центрах, тут хлопці займаються спортом, музикою, мистецтвом, соціальною діяльністю. Самостійно стежать за чистотою в кімнаті, занимаються приготуванням їжі, і в загальному ведуть здоровий спосіб життя в дуже мальовничому куточку нашої країни.  

Автор: Віктор Рустамов  

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ