здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Реабілітація наркоманії

Серпень 27 2015

Реабілітація наркоманів – це в першу чергу   одужання, яке складається з декількох етапів.

1.           Це восстановление фізичної форми

2.           Психологічне відновлення

Можна сказати, це всього лищь початковий етап, так як насправді етапів більше. Так само один з найважливіших етапів, який проходить наркозалежний, це етап соціального востановления. Дуже складно повернутися в колишні місця, зустріти старихдрузів, і знову не потягнутися за наркотиками. Даний етап дуже важливий для кожного з хлопців, які проходять курс реабілітації. Протягом усього етапу востановления в суспільстві, хлопці знаходяться під пильним контролем психологів і педагогів. Пробують робити перші кроки в новий світ без наркотиків і алкоголю. &Nbsp;

У світі є множинпро способів реабілітації наркоманів, це центри відкритого та закритого типу, які використовують свої способи реабілітації наркоманів.

    Якщо дивитися на це як на одужання, тоді людині потрібно прийти в нормальну фізичну форму. Потім переходити на психологічний блок, так як це взаємопов'язане і одне без іншого не роботает. Тільки після того як людина змінить у себе в свідомості свої переконання     і поміняє цінності, тільки тоді він зможе раз і на завжди позбутися   цієї проблеми. Я знаю на особистому досвіді таке місце. Місце, які допомогло не тільки мені, а й багатьом хлопцям, які все таки зважилися виправити свої помилки.   Центр реабілітації « Джерело » ( )   це центр, де люди змінюють своє життя, в цьому центрі класифіковані фахівці проводять різні способи терапії, які приносять свої результати. Хочу зауважити дуже важливу деталь, що цей центр не використовує замісну терапію, і це дуже правильно. Адже замінювати наркотики іншими наркотиками, цене вихід, а всього лише своєрідна відмовка.

Реабілітація, або ресоціалізація - це досить тривалий процес, який займає від 1 до 2 років.     Але протягом   цього часу людина   набуває   нові цінності, переконання, і успішні моделі поведінки.   Весь процес реабілітації не проходить даром, крім того что в наркозалежного закладається правильна модель соціальної поведінки, в центрі Джерело він навчиться ще багатьом корисним « професіями & raquo ;. Звичайні дні в Джерелі не схожі на аналогічні в інших центрах, тут хлопці займаються спортом, музикою, мистецтвом, соціальною діяльністю. Самостійно стежать за чистотою в кімнаті, занимаються приготуванням їжі, і в загальному ведуть здоровий спосіб життя в дуже мальовничому куточку нашої країни.  

Автор: Віктор Рустамов  

← Зростання попиту на... Як боротися з ГРВІ  
Переглядів: 297
Автор: Виктор Рустамов

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен