Головна : Новини

Для чого потрібно проводити чистку обличчя?

, 22:43
0 347

Чистота тіла захищає нас від різних хвороб . Ну, а качественное очищення шкіри стане запорукою нашої молодості і краси ... Звичайно, якщо чистку обличчя проводив кваліфікований лікар.

- це самий і найголовніший етап догляду за шкірою. Така процедура дозволяє позбутися сальних пробок, комедонов, вугрів, а також видалити ороговілий шар дерми. Завдяки цьому косметичное кошти з більшою активністю проникають у шкіру, так що не дивно, що перед деякими косметологічними сеансами лікар може порекомендувати зробити чистку обличчя. До речі, мова може йти не тільки про неї, а й про шкіру декольте або шиї, адже ці ділянки теж потребують догляду.

Що вирішує чистка?

Основнимі результатами чистки обличчя можна назвати: безпосереднє очищення обличчя, скорочення пір, зволоження дерми, поліпшення кольору шкіри і насичення її киснем, активізація мікроциркуляції крові, і, звичайно ж, посилення дії косметичних засобів (не тільки салонних, але і щоденних, які наносяться в домашніх умовах).

Які буваютьвиди чищення особи?

  1. Механічна (мануальна або ручна).   Її проводить косметолог власноруч, за допомогою спеціальної серветки. Тільки вона повністю позбавляє пацієнта від чорних крапок, сальних пробок, а, отже, і від прищів. Вона досить глибока, так що проводити її можна не дуже часто.
  2. Вакуумна. Це аппаратний метод, причому досить щадний. При такого чищення особи використовується спеціальна пневматична « присоска & raquo ;, що « всмоктує » жирові пробки, забруднення і відмерлі клітини. Вона не така інтенсивна, як попередня процедура, зате підходить ніжній шкірі.
  3. Ультразвукова. Ще одна апаратна процедура, стимулює обновлення шкіри, покращує кровообіг і робить свіже колір обличчя. Абсолютно безпечна чистка.
  4. Лазерне. Такий спосіб чищення особи навпаки - найбільш радикальний. Особа « шліфується & raquo ;, а вугри та інші недоліки « спалюються & raquo ;. Як не дивно, реабілітації після сеансу не потрібно - якщо шкіра і почервоніє, то на годину або два.Про безпеку методу говорить вже той факт, що лазерну чистку пропонують робити навіть підліткам.
  5. Хімічна. Не варто плутати її з хімічним пілінгом. Під дією останнього стара шкіра злазить з лиця, щоб на її місці наріс новий, здоровий шар. Ну, а хімічне чищення просто розігріває і пом'якшує шкіру.
  6. Комбінована. Упро час цієї процедури поєднується кілька методів впливу на шкіру. Цей чудовий спосіб може допомогти більш інтенсивно очистити одні ділянки обличчя, а інші (ніжні) - тільки обережно обробити.

Догляд за шкірою після процедури

Після проведення чистки обличчя косметолог може порекомендуватипротягом доби утриматися від використання декоративної косметики, до трьох днів не протирати обличчя тоніком або лосьйоном зі спиртом, а також обов'язково використовувати зволожуючий крем (але аж ніяк не жирний).

Протипоказання:

  1. Герпес;
  2. Запалені вугри (гнійники);
  3. Дерматит;
  4. Екзема.

 

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ