Головна : Новини

Що собою являють шиберні насоси?

, 22:53
0 352

Об'ємні шиберні насоси спеціально зроблені для того, чтоби забезпечити відмінну гнучкість використання для великого діапазону чистих, і тих, які не провокують корозії рідин. Високий об'ємний ККД певних насосів і експлуатовані в них саме симетричні підшипники призводять до того, що відбувається споживання цими насосами малої потужності, якщо порівнювати з іншими об'ємними насосами, а такж це стосується споживання до 50% менше потужності, коли відбувається робота саме з в'язкими рідинами. Насоси певної марки є самовсмоктуючий, а лопатки, які саморегулюючі, безпосередньо   підтримують цю здатність. Дані пристрої здатні на те, щоб протягом недовгого часу працювати « всуху » для того, щоб здійснити заливки трубопроводу. Насоси ідеально походять для роботи з чутливими до зрушення рідинами. Основними елементами, які служать для того, щоб забезпечити гнучкість насосів є унікальна конструкція ротора, яка має шиберні лопатки.
До таких насосів часто відносять шиберні насоси, які призначені для работ з все поруч чистих, але не коррозіонноактівних рідин.

Завдяки тому, що такі насоси мають високу   ефективність і симетричне двостороннє кріплення підшипників саме такого виду насосів досягається того, що відбувається значне зниження потужності саме двигуна і потужності, яка метушнікає, коли відбувається перекачування в'язких рідин, а зниження якої доходити і до 50% щодо інших насосів. Це дозволяє набагато заощадити, а також знизити витрати на електродвигун.

Перекачування в'язких рідин

Конструктивні особливості, які присутні у насосів спеціально зроблені для того, щоб здійснювати перекачку в'язких рідин. До такого типу відноситься. Конструкція ротора є більш ніж оригінальна, і до його складу входять певні пластини. У цьому полягає найголовніший ключ, який веде до успіху. Такий ротор дає можливість забезпечити гарну продуктивність, коли відбувається робота з рідинами, які їметь різну ступінь в'язкості. А завдяки тому, що присутній низька швидкість насоса і руху без ривків мінімізуються розриви, саме коли відбувається руху рідини. У деяких випадках добре було б придбати кожух з обігрівом, від певної компанії-виробника.

Довгий термін використання підшипників

Використання оригінальних підшипників і корпусів дає можливість малій кількості рідини протікати від виходу насоса. Відповідні канали також дають можливість просуватися рідини від виходу до входу самого насоса. У підшипниках створюється дуже слабкий потік рідини, і він допомагає створити гідродинамічну плівку, яка спосібну набагато знизити зростання температури. А це, звичайно, дозволяє надовго продовжити термін експлуатації насосів.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ