Головна : Новини

Які бувають стільці?

, 22:48
0 378

Вчора кожен будинок, який ми зустрічаємо, має такі меблі, як стільці. Вона завжди була присутня, і буде присутній у житті кожної людини дуже багато років. Ми часто використовуємо їх толи, коли приймаємо їжу, а також під час відпочинку або навіть навчання. В даний час виробники стільців намагаються используваемих різні матеріали, тобто тут мова йде про пластик, дерево і навіть метал. Стільці бувають різні за всіма характеристиками, тобто:

  • Жорсткі і м'які;
  • Низькі і навіть високі.

Жорсткі стільці вміщають в себе сидіння, тобто спинки, які виробники роблять з дощок або ж фанери. Її можна закрити тканиною, кожзаменителем і клейонкою. Між такими відділами, як жорстка частина і покриття намагаються помістити настил, це може бути як вата, так і паралон. Іноді використовують і іншого роду матеріали.

Стільці слід вміти підбирати правильно, тому що ви можете з їх допомогою позбавити себе від різних проблем, які пов'язані з хребтом, а також уникнути такого наслідки, як порушення кровообігу.

Стілець має 4 ніжки, які з'єднуються між собою за допомогою відповідствующих царгах. На задніх ніжках знаходиться спинка. Царги потрібні для того, щоб дуже сильно закріпити сидіння стільця. Також з ніжками царги з'єднуються з використанням шипів.

Спинки також бувають різними, тобто вони є цільними і по окремих брусків.

Ніжки стільця є різної форми, а задні ніжки є зазвичай трохи зігнуті, і це робить їх більш міцними.

Для стільців характерно різне призначення, тому що вони бувають призначені як для вітальні, так і для їдальні. Тому вибирати потрібно варіант з більш м'яким або напівм'який сидінням, а також ті стільці, які мають високу спинку. Якщо ж ви вибираєтеті стільці саме для роботи, наприклад, за комп'ютером або за письмовим столом, то потрібно вибирати з більш пружною оббивкою. І пам'ятайте, що спинка у стільця повинна добре регулюватися по висоті. Також вибирайте стілець, які має коліщата і підлокітники. Обов'язково зверніть уваги на те, щоб край сидіння був закруглений, бо це дозволитьт набагато зменшити тиск безпосередньо на частину стегна. Якщо ж ви вибираєте стільці для своїх дітей, то пам'ятайте, що потрібно враховувати обов'язково вік дитини, його статура і також зростання.

Висновки

Отже, вибирати стілець потрібно тільки керуючись не його зовнішнім виглядом, а тим наскільки він зручний і комфортний. Також коли ви обираєте стільця для своїх дітей, то обов'язково беріть до уваги зріст і вік вашого малюка, і не треба брати стілець на виріст, бо дитині буде дуже незручно, а на його хребет це позитивно зовсім не буде впливати. Тому краще проводить консультацію з фахівцями під час вибору, тому що від цього будет залежить як ваше здоров'я, так і здоров'я ваших близьких.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ