Головна : Новини

Чим хороша безоперационная ліпосакція

, 16:59
0 375

Були часи, коли виправлення фігури було підвладне тільки пластическим хірургам. Нині ж косметологічні клініки пропонують відносно прості процедури, що дозволяють добитися таких же результатів, якими тішили хірурги. А головне, що такі косметологічні процедури не пошкоджують цілісність шкірних покривів і не несуть високих ризиків для здоров'я.

Основи аппаратной ліпосакції

Апаратна ліпосакція заснована на застосування властивостей ультразвуку, проникати всередину тканин і руйнувати те, що є зайвим і непотрібним, не пошкоджуючи при цьому інших тканин. Даний вид видалення надлишків жиру комфортний, зручний, безболісний і вкрай ефективний. Метод користується популярністю у чоловіків не менше, ніж у жінок. Проблеми, з якими пацієнти зазвичай приходять до фахівців, пов'язані із зайвою відкладенням жиру в небажаних місцях. Застосовувати даний метод або відмовити вирішує тільки лікар, керуючись суворими правилами, враховуючи весь список протипоказань:

- вагітність;

- штучний водій серцевого ритму;

- наявність штучних протезів суглобів;

- присутність металевих конструкцій в зоні л-дії лазера;

- патології у вигляді гриж і розходжень прямих м'язів живота;

- порушення цілісності шкірних покривів (різного роду рани і виразки);

- захворювання імунної системи;

- порушення згортання крові;

- ниркова недостатність;

- онкологічне захворюванняя;

- гепатит;

- ВІЛ-інфекції.

При відсутності протипоказань, лікар дає добро на проведення курсу процедур. &Ndash; процедура поширена, відпрацьована до дрібниць і не заподіює шкоди здоров'ю пацієнта.

Вражаючий результат малими зусиллями

Ліпосакція повинна проводитися на сучасних апаратах. Руйнування мембран жирових клітин проводиться за допомогою впливу на них сфокусованих ультразвукових хвиль певної частоти. За один сеанс ліквідується до 500 мл жиру, що відповідає десь трем сантиметрам в об'ємі. Зруйновані жирові клітини виводяться, що не накопичуючись в організмі. Для отримання найкращого результату, процедури ліпосакції необхідно поєднувати з дієтою. Необхідні також сеанси загального масажу і лімфодренажа, який забезпечить швидке виведення продуктів розпади жиру. Зруйновані таким чином клітини жирової тканини вже нікогда не відновлюються. Отже, при дотриманні режиму помірної фізичної активності і виключення висококалорійних продуктів з їжі, збереження результату гарантовано.

Головними перевагами даної процедури є:

- відсутність втручання хірургичеського характеру;

- відсутність дискомфорту і болю;

- амбулаторне проведення без періоду відновлення;

- швидкий результат;

- відсутність рубців, синців і інших пошкоджень в зоні дії;

- безпека.

Хід процедури приблизно наступний (залежно від апарата він може дещо видозмінюватися): а тілі пацієнта відзначається проблемна зона, яку слід опрацювати. Вона обробляється спеціальним кремом, після цього в роботу включається апарат. Через насадку ультразвук проникає вглубь шкіри і, б'ючись об клітинні мембрани, руйнує їх. Вбудований в апарат комп'ютер точно розраховує зону впливу. Подвійний удар в одне і теж місце абсолютно виключений. При наведенні апарату на одне і теж місце, він просто не включається. Це виключає нерівномірний видалення жиру і виникнення нерівностей на поверхні шкіри. МаксимальнПерші неприємні відчуття, які відчувають пацієнтом – легке поколювання. Ціни на процедури цілком порівнянні з довготривалими витратами на виснажливі фітнес-тренування, а результат виходить швидше й надійніше.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ