здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Принципи кодування від алкозалежності

Вересень 10 2015

У людському житті існує багато проблем і всяческой плутанини. Всі люди прагнуть до щасливого життя, і кожен день шукають шляхи до неї. У кожної людини даний процес проходить за власним алгоритмом: хтось реалізується через творчість, хтось знаходить справжнє щастя в сімейному колі, а хтось заблукав і звернув кудись не туди. Звичайно, в житті всяке буває, і наш життєвий шлях состоит, як з перемог, так і з ні удач. Але це цілком логічний і світлий шлях, головне шукати себе в цьому житті і істинний сенс свого існування. Але, на жаль, не все в житті так просто, як хочеться і очікується, і, звичайно, існують везунчики, які доступно і з легкістю знаходять синю птаха щастя, але переважно, таких людей не так уж багато. І коли людина приходить у відчай і безвихідь, тоді він може зануритися в ілюзорні вирішення проблем, наприклад, заглушити свій біль у алкоголі або перебити азартними іграми, або ж впасти в оманливе стан впливу наркотичних засобів. Що ж робити тоді? Якщо людина потрапила в несприятливий етап свого життя, тоді стоїть не бежать від себе та існуючих проблем в голові, а прийняти виклик долі, усвідомити свої проблеми і почати власну боротьбу, яка дозволить всі труднощі на життєвому шляху.

Алкоголізм

Алкоголь – це дійсно привабливий засіб знищити свої думки і відчути себе вільною людиною, але НАСКільки правдиве цей стан? Ну, хіба можливо стати щасливою людиною тільки на короткочасний період? А можна бути щасливим ввечері, але нещасним вранці з проявом наслідків ефемерного стану? Напевно, у відповідь на ці питання – тверде ні.   Людина, яка випиває, все ж занурюється у власне глибинне « Я» і сам розуміє реальну істину, яка намагається повернути його до життя. Здоровий розум людини в помутнінні, але внутрішній голос намагається протверезити алкогольне сп'яніння і повернути людину на вірну дорогу. Звичайно, далеко не завжди людина може сама впоратися з проблемою алкоголізму за допомогою твердої волі і непохитного рішення, але головне – це усвідомлення ситуації і спроби її змінити, а сучасна медицина та близькі люди допоможуть остаточно перемогти алкоголізм.

Способи боротьби з алкоголізмом

Прекрасно, коли людина самостійно може відмовитися від алкоголю і повернутися в нормальне русло життя, але, на жаль, це рідкість. За годинутую людської волі не вистачає і на допомогу людині приходить медицина. У наш час існує безліч способів зупинити алкоголізм і за допомогою реабілітаційних методів відновити фізичне здоров'я питущого і його психологічний стан. Найчастіше алкоголік потребує допомоги психолога, адже людина впадає в алкоголізм неспроста, а його подталківает в цю прірву безліч проблем, травм, болю і не дозволених питань.

Кодування від алкоголізму

– це метод лікування алкогольної залежності, який базується на психотерапевтичному принципі впливу на питущого людини і вирішує проблему за один сеанс. Механізм його роботи заключає в переконанні питущого людини в загрозу його життю   після алкоголю, підкріплюється цей ефект медикаментозним втручанням, яке викликає негативний стан і реакцію на алкогольні кошти. Залежно від алкогольної прихильності питущого людини і стадії алкоголізму, лікарі виділяють етапи лікування. Якщо результат очевидний післяпервинного втручання, то лікування зупиняється на першій стадії. Якщо цього не достатньо, тоді приймаються більш серйозні заходи лікування алкоголізму. На сьогоднішній день існує безліч способів і методик кодування алкоголізму, які базуються на наступних принципах:

  • псіхотерапіческое допомогу;
  • фармакологіческая допомогу;
  • інструментальне втручання.

Методи лікування за допомогою кодування можна виділити наступні:

  • медикаментозна терапія (підшивання, прийом таблеток, ін'єкційне введення);
  • психотерапія (класичні методи по Довженко, Рожнова або авторські способи);
  • апаратне кодування (лазерне вплив, судомна терапія і т.д.);
  • гіпнотерапія і т.д.

Лікування алкоголізму дуже індивідуально, і тільки досвідчений нарколог може встановити найефективніше лікування в конкретному випадку алкогольної залежності і з урахуванням фізичного і морального стану человека.

Висновки

Алкоголізм – це проблема, якої не варто уникати і ховати глибше від сторонніх, адже людське життя дуже цінна, а алкогольні засоби можуть вбити людину, як на рівні тіла, так і душі. Тому, рідні та близькі не повинні думати про засудженнях або соромі, а тільки про счастье коханого і важливого людини, яка не може повноцінно жити в постійному алкогольному сп'янінні.

← Пристрій і принцип роботи... Медична сучасна книжка  
Переглядів: 295
Автор: Віка Юхимець

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен