Головна : Новини

Причини і лікування гіпергідрозу

, 11:20
0 332

Підвищена пітливість викликає у багатьох вельми неприємні відчуття. Люди, що страждають таким Недугом, відчувають себе в громадських місцях дуже не комфортно.   Ця хвороба носить назву гіпергідроз. Симптоми її прояви такі: на будь-якій ділянці тіла (лобі, руках, під пахвами)   спостерігається рясне потовиділення.   Піддані такої хвороби і чоловіки і жінки, особливо незатишно почувають себе жінки. &Nbsp; Адже від людини, которий рясно потіє виходить неприємний запах,   а на одязі залишаються білі плями. Погодьтеся, не всім оточуючим це сподобається. А кому приємно, якщо до тебе доторкнутися мокрою рукою? Але з   гіпергідрозом можна боротися і вельми ефективно.   Головне знайти причини прояви недуги. Більше про це можна дізнатися на сайті.

Причини гіпергідрозу

Треба відзначити, що гіпергідроз - це хвороба, тому причини його прояви не   потрібно шукати   самостійно, а варто проконсультуватися у   лікаря. Всі чудово розуміють, що відвідування поліклініки справа не вельми приємне, але тут вже нічого не поробиш. &Nbsp; Пройти комплексне обследованіе і здати всі необхідні аналізи доведеться. Адже гіпергідроз може виступати як окреме захворювання, а може бути, як прояв скоєно іншого, наприклад туберкульоз, хвороби нирок, порушення в роботі ендокринної системи і пр. І тоді треба лікувати основне захворювання. Гіпергідроз можна розділити на дві великі   категорії: локальнийі загальний. При локальному - піт виділяється на окремих частинах тіла, а   при загальному – потім покривається все тіло. Причин для прояву гіпергідрозу, як самостійної хвороби може бути декілька, наприклад: депресія, нервоз, їжа, стрес і т.д.

Лікування гіпергідрозу

Лікувати гіпергідроз   нужно. Сьогодні відомо багато методів, які дуже успішні й дієві. &Nbsp; Величезний досвід у лікуванні накопичений у народних цілителів. Часом тільки рецепти з народної медицини є найефективнішими. Всі рецепти виготовляються з трав. Всілякі настої, які використовують у вигляді примочок, компресів, або застосовують у всередину - дають покладивальний результат.

Можна і звернеться за допомогою до лікарям- хірургам. Хірургічне втручання може позбавити вас від гіпергідрозу надовго, а в деяких випадках-назавжди.

Кора дуба - ефективний засіб при лікуванні.

Ще наші предки багато століть тому   помітили, щокора дуба має дуже високі цілющі властивості. І в боротьбі з підвищеним потовиділенням кора дуба дає   позитивний результат, адже в корі містяться кислоти, пектини і смоли, які мають протизапальну й антисептичну дію.     Саме ці компоненти   призводять   в норму роботу потових залоз. Найчастіше зкори дуба готують   пасти і відвари, ефективність їх дії на собі вже побачили багато, про що свідчать численні відгуки.   Купити кору можна в будь-якій аптеці, а можна і самому заготовити.

Якщо у вас   підвищене потовиділення, не засмучуйтеся, сьогодні з цим можна боротися, і як показують результати, дуже успішно.  

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ