Головна : Новини

Секрети красивої посмішки: поради стоматологів клініки Smile House

, 05:16
0 363

За словами одного з найвідоміших діячів мистецтва і наукі – Леонардо да Вінчі, саме посмішка прикрашає обличчя і на неї в першу чергу звертають увагу оточуючі. Красива, відкрита посмішка розташовує співрозмовника, а так само відіграє важливу роль у суспільному та особистому житті, додає впевненості в собі її власникові.

Як навчитися красиво посміхатися

Для того щоб посмішка була притягальною і виглядала природно, необхідно засвоїти кілька нескладних правил:

  • Посміхаючись, розслабляйте лицьові м'язи
  • При посмішці губи повинні злегка відкривати верхні зуби
  • Посмішка повинна бути щирою та відкритою
  • Чистітьзуби мінімум двічі в день
  • Через кожні пів року необхідно відвідувати стоматологіескій кабінет для профілактики зубів

А ось білосніжні і здорові зуби – це, звичайно ж, основа красивої посмішки. Для того щоб Ваші зуби завжди були в ідеальному стані, необхідно регулярно проходити осмовки у лікаря-стоматолога, який не тільки призначає лікування у разі виявлення стоматологічного захворювання, але і дає ряд рекомендацій при профілактичному огляді.

Позбутися від ряду неприємних захворювань порожнини рота так само допоможе щоденне дотримання правил гігієни з використанням зубної пасти і стоматологічних спреїв.

Запорука гарної посмішки - доглянуті і здорові зуби

Якщо Ви зіткнулися з проблемами зубів і хочете отримати консультацію кваліфікованого фахівця, то Вам потрібна якісна. Клініка Smile House – це Ваш оптимальний вибір, адже саме цій клініці Уи можете довірити корекцію Вашої неповторною посмішки. Кращі фахівці клініки надають повний спектр сучасних і безболісних стоматологічних послуг, а так само надають необхідну консультацію кожного клієнта. Лікарі клініки Smile House нададуть всю необхідну інформацію по догляду за зубами і ротовою порожниною, розкажуть про те, якуникнути стоматологічних захворювань і навчитися красиво посміхатися. Зі Smile House Ви без зусиль зможете використовувати щиру посмішку в якості своєї головної зброї і вже точно відчуєте себе впевненіше.

Дотримуючись всі основні правила та дотримуючись порад грамотних лікарів-стоматологів, приділяючи достатню кількостейпро час догляду за зубами, Ви не тільки придбаєте ідеальну посмішку, будете краще себе почувати і отримаєте гарний настрій, але і позбавите себе від процедури складного і дорогого лікування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ