Головна : Новини

Психотип ідеалу.

, 05:10
0 340

Багато жінок, а в більшості чоловіки малюють собі образ « справжньої жінки & raquo ;, зокрема основні риси такого образу в поданні людеї збігаються. Багато жінок, виходячи з цього подання, створюють свій образ. Але мало, просто знати основні аспекти поведінки « справжньої жінки & raquo ;, потрібно вміти застосувати їх на практиці. По-перше, вона   повинна бути відданою своїй родині, чоловікові і своїм дітям. Потрібно вірити своєму чоловікові, підтримувати і надихати його. Вона здатна допомогтичоловікові стати воістину великою людиною або ж навпаки погубити його. Відданість своєму чоловікові – це запорука сімейного щастя. Коли вона приділяє багато уваги іншим чоловікам, наприклад другові або колезі по роботі, вона практично втрачає здатність щире любити свого чоловіка і робить його нещасним.

Справжня жінка, та про которой мріє більшість чоловіків, повинна бути щасливою. Ця дівчина обов'язково приверне до себе багато уваги, адже на її обличчі завжди світиться яскрава і щира посмішка.

Тому чоловік бачить, що з нею він буде спокійний, упевнений і зможе досягти багато чого. Більшість сучасних чоловіків насправді у виборі свого ідеалу найбільше уделяют уваги її мудрості і внутрішньому спокою. Також така жінка, змушена бути мудрою, основна її сила і мудрість полягає в підтримці і згодою з чоловіком. Це дасть можливість її чоловікові відчути себе сильним, впевненим і щасливою людиною. Але в той же час реально сильна і мудра - завжди знає, що саме вона головна в сім'ї і по етого приводу вона ніколи не буде сперечатися з чоловіком. Найчастіше розлучення відбуваються через не мудрого поведінки жінки, яка створює конфлікт на грунті першості в сім'ї, де чоловік зважаючи на свою природу повинен виражати силу.

Ідеальною жінці треба бути люблячою. Жоден з чоловіків не здатний так любити як жінка, саме тому їй нужнпро навчитися любити свою сім'ю, чоловіка і дітей. Коли ж у вас своєї сім'ї ще немає, тоді можна віддати свою любов батькам. Коли вона не буде здатна щиро віддавати свою любов чоловікові, він неодмінно почне шукати її на стороні і в цьому плані його вина буде мінімальною. Таким чином, якщо ви бажаєте мати успішного і сильного чоловіка, що не будет пити, курити, а почне заробляти хороші гроші, самі зробіть його таким, застосувавши до нього свою любов і ласку. Також ви повинні бути реально важко доступною, особливо якщо ви бажаєте стати гідною дружиною. Саме таких жінок обирають собі чоловіки для тривалих довірчих стосунків і створення сім'ї. Пам'ятайте, щоб стати справжньою у всіхсенсах цього слова жінкою, потрібно чимало попрацювати над собою, виконувати жіночі обов'язки і в ту ж чергу ніколи не брати на себе суто чоловічі обов'язки. Якщо у вас виникли проблеми, не замикайтеся в собі, ви завжди можете запитати поради в психолога:.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ