Головна : Новини

УТЕПЛЮВАЧІ. Види і застосування

, 15:10
0 308
< p style = "text-align: left;"> Затишок у всьому будинку багато в чому, перш за все залежить від того, наскільки саме в ньому доомфортно безпосередньо взимку. Утеплення все мансарди - це правильна мета для всіх тих, хто просто хоче менше платити за гарне опалення. Якісна вся теплоізоляція і дуже правильно підібрана саме товщина утеплювача для мансарди завжди може знизити ваші витрати в кілька разів, адже також через дах, нарівні з усіма стінами, йдедорогоцінне тепло.

З великого всього будинку саме ваша мансарда всього просто межує з навколишнього великий середовищем і часом втрати якісного тепла через її всю поверхню досягають 25%. При унікальну конструкцію конструкції всієї скатного даху важливо добре продумати всі свої наступні кроки саме її утеплення і доачественного наповнення.

У унікальне поняття мінеральна вся теплоізоляція входить три якісних види матеріалів: хороша кам'яна вата, шлаковата і також скловата, які безпосередньо розрізняються завжди між собою всім вихідною сировиною для унікального виробництва. Останні саме два використовуються для хорошей ізоляції суто всіх індустріальних об'єктів через дуже небезпечних для сучасної людини речовин. Всі   більше унікальних фахівців і любителів завжди схиляються до використання саме кам'яної вати для утеплення всіх своїх осель, і це неспроста: самий універсальний і дуже легкий матеріал, просто зрозумілий у використанні, представлен, до того ж ще, дуже довгим списком своїх виробників.

Позитивні всі властивості унікальної кам'яної вати:

  • пожежна її безпеку;
  • хороша довговічність;
  • якісна теплоізоляція;
  • сучасна шумоізоляція;
  • унікальна паропроникність.

На хорошу допомогу, як просто вибрати утеплювач для своєї мансарди, огляд всіх продукції деяких сучасних лідерів з виробництва якісного матеріалу Rockwool.

Rockwool

Саме це один з якісних продуктів компанії - також це стовідсоткова кам'яна вата Лайт Баттс Скандік. Вона просто повністю зроблена з усіх природних матеріалів, взимку також вона добре зігріває, а влітку безпосередньо утримує потрібний весь мікроклімат, адже саме це - справжня велика економія на всі кондиціонування дуже великі приміщення. Що ж, цікаво, сам утеплювач просто не вбирає воду. Якщо навіть полити його сверху, вода буде добре скочуватися крапельками з його якісної поверхні. Лайт Баттс Скандік добре був розроблений саме для самого широкого і непрофесійного застосування в сучасному будівництві всіх приватних будинків, а значить, його завжди легко і просто використовувати саме самостійно. Ширина його плити - 600 мм. Товщина - 100 мм. У неї также достатньо жорсткості, щоб добре не прогинатися і дуже надійно триматися в своїй конструкції. Важливо завжди дотримати необхідну всю товщину шару утеплення безпосередньо ватою. Залежно від клімату регіону, вона дорівнює 150-250мм. Крім того, весь базовий утеплювач завжди можна укомплектувати хорошою гідроветрозащітной мембраною від виробводія Rockwool і його пароізоляційною плівкою.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ