Головна : Новини

Прибирання снігу з дахів - http://krysha-fasady.com.ua/uslugi/krovelnye-raboty/obsluzhivanie-kryshi/uborka-snega-s-kryshy.html

, 14:54
0 345

З настанням зими в наші містоа й села приходить казка – ніжний сніг, що падає з неба, природні катки, легкий мороз і красиві замети навколо. Простим жителям зима приносить майже завжди лише задоволення, в той час як власникам нерухомості та працівникам комунальних служб потрібно вирішити безліч проблем, викликаних сезонними змінами в погоді. Однією з таких проблем є, бурульок і різноманітних обмерзань.

снігоочисне роботи для дахів дуже важливі, адже від їх правильного виконання залежить збереження покрівлі, тривалість життя будівлі, збереження відсотків та інших різних комунікацій, що пролягають по даху або в безпосередній близькості від неї. Крім того, очищення дахів допоможе передітвратіть безліч летальних результатів за участю бурульок, які трапляються з року в рік.

Щоб уникнути всіх цих проблем, прибирання дахів від снігу потрібно замовляти у майстрів своєї справи. Саме такими великими фахівцями багата наша компанія. Ми можемо якісно прибрати сніг з будь-яких видів дахів, адже ми займаємося не тільки їх очищенням відснігу, зледенінь і бурульок, а й безпосередньо самими покрівельними роботами, що означає, що ми справжні професіонали у своїй справі.

Будь-яка компанія, кожне комунальне співтовариство самостійно вирішують, що робити з дахом в зимову пору. Хтось віддає перевагу довірити її чистку стаціонарним двірникам або вирішують взагалі не прибирати сніг, надеясь заощадити деякі гроші. Обидва ці варіанти свідомо програшні, адже найчастіше двірники не мають не найменшого уявлення, як правильно прибирати сніг з даху, зберігши при цьому її в цілості й схоронності. Якщо ж ви схиляєтеся до відмови від прибирання, то вас чекають зіпсовані жолоби, протікає дах, скупчення вогкості всередині будівлі і звичайносхильних оточуючих ризику бути вбитими вашої бурулькою.

Для того, щоб провести зиму спокійно і бути впевненим у майбутньому вашої будівлі, ви можете замовити спектр різних снігоочисних робіт в нашій компанії. Ми надаємо кілька варіантів обслуговування. Ви можете замовити одноразову чистку даху. Для цього вам достатньозв'язатися з нами за кілька днів до передбачуваної чистки і домовиться про точний час. Більш зручним варіантом, який збереже вам спокій, буде замовлення постійних робіт на весь сезон. У цьому випадку ми будемо стежити за вашою дахом і в міру потреби розчищати її. &Nbsp;

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Коментарі

ВВЕРХ