Головна : Новини

Ремонт автомобіля з AUTOSKLAD

, 09:05
0 307

Одним з самих фінальних акордів красивого кузовного авторемонту безпосередньо являються фарбування окремих деталей або навіть всього автомобіля просто повністю. На сьогоднішній наш день найбільшою своєю популярністю користуються два види забарвлення: металік і акрил. далі.

Фарбування авто в металік

Технологія саме нанесення металіка зараз більш складна і вимагає саме особливою ретельністюі своєї підготовки, від чого завжди стає більш дорогий і дуже престижною.

Навіть після того як нанесення шпаклівка і хороша грунтовка, а також всі зашліфований, вам необхідно знежирити весь кузов автомобіля, щоб просто поліпшити подальший все зчеплення фарби з самої оброблюваної її поверхнею. ОбезжіРівань завжди потрібно здійснювати за допомогою дуже чистою серветки, змоченої саме знежирюючим складом, який вам можна придбати в простому автомагазині, і шматка великий тканини для хорошої протирання поверхні саме насухо після закінчення всієї вашої роботи.

Слідом за цією непростою операцією щоб уникнути такж виникнення на ньому всіх жирних слідів свій автомобіль чіпати просто руками не рекомендується. За знежирюванні слід етап обдування автомобіля з використанням якісної вентиляції, щоб вам видалити з автомобіля будь-яке сміття, включаючи навіть найдрібніші пилинки, що залишилися саме після шліфування. Але навіть найдовшого і потужного обдуваннянедостатньо, і тому слідом за ним потрібно завжди протерти кузов спеціальної якісної серветкою для збору всієї пилу.

Нанесення базової фарби

Тепер завжди можна приступати до хорошого нанесенню заздалегідь підготовленої вами шляхом змішування всього основного компонента і розчинника, базовою вашої фарбиі. Найкраще це завжди робити в три хороших шару. Перші саме два наносять, не звертаючи ніякої уваги на рівномірність всього   кольору і на всі смужки. Ці всі прошарки потрібні, зокрема, для приховування плям простий грунту. Третій шар завжди кладуть після повного хорошого висихання попередніх всіх шарів.

При етому всім використовується метод унікального напилення, оскільки тут завжди необхідно домогтися найідеальнішій рівномірності якісного нанесення. Це також потрібно для того щоб просто не отримати ефект « ЯБЛУНЕВА & raquo ;, коли при простому перекритті двох шарів вашої фарби з'являються нерівно пофарбовані області і безпосередньо змінюєтьсяїї відтінок.

У всій роботі слід вам враховувати і напрям забарвлення: великі всі деталі - фарбувати потрібно безперервно від одного краю і   до іншого, а не просто від усіх країв до центру, всі вертикальні деталі - фарбувати потрібно знизу вгору.

Саме після того як вся фарба завданоа, можна вам приступати до лакування автомобіля. Теоретично все це зробити дуже навіть просто, але на простий практиці з'ясовується, що саме у багатьох недосвідчених всіх майстрів виникають саме всілякі патьоки і всі інші недоліки хорошого покриття.

Лак, як і всю базову фарбу, теж потрібно готувати заздалегідь.Для цього на основі спочатку завжди додають затверджувач, а потім розчинник у всіх його потрібних пропорціях.

Хороший і якісний лак ви завжди можете купити в Інтернет-магазині AUTOSKLAD.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ