Головна : Новини

Прибуток. Чи справді вони корисні?

, 14:59
0 359

З екранів телевізорів частодоводиться чути такий термін як « пробіотики & raquo ;, і різні рекламні ролики всіма силами намагаються переконати свого глядача в їх користі. Абсолютно резонно у більшості виникає питання: « Чи справді пробіотики корисні? &Raquo;

Для того щоб більш точно відповісти на це питання, спочатку потрібно розібратися в тому,що таке пробіотик.

Прибуток – це особливий клас мікроорганізмів, а також речовин, що мають мікробне походження. Найчастіше під цим терміном маються на увазі харчові продукти та біологічно активні добавки, які містять у своєму складі живі микрокультури. Найбільш відомі пробіотики двох видів - біфідобактерій і лактобактерій, однак також зустрічаються дріжджові грибки.

Як показали останні наукові дослідження, пробіотики, дійсно, можуть бути корисні для людського організму. В цьому власне і криється секрет їхньої популярності – все більша кількість людейпрагне підтримувати своє здоров'я не медикаментозним, а природним шляхом. Що ж стосується прибутків, то виявлено, що вони можуть впливати на імунну систему організму і ендогенну мікрофлору.

Як правило, до допомоги прибутків звертаються ті, хто має будь-які проблеми з кишечником, оскільки саме пробіотики способни позитивно впливати на роботу травної системи. Так, в медицині широко практикується лікування дисбактеріозу допомогою пробіотиків.

Вживання пробіотиків здатне нормалізувати роботу кишечника, відновлюючи його флору. Крім того вони також застосовуються для лікування різних інфекційних захворювань, тривалих закрепів, хроніческій захворювань ШКТ.

Звичайно, пробіотики слід приймати курсом, а не спонтанно. Курс повинен бути не менше двох тижнів, а іноді може тривати і протягом двох місяців. Приймають їх зазвичай натщесерце, за півгодини-годину до їжі.

Також, пробіотики відмінно підходять і для лікування дисбактеріозу у дітей. Однак важливо знатиь, що для дитячого організму необхідні спеціально розроблені препарати. Часто молоді мами стикаються з такими проблемами як запор у дитини і пронос у дитини. Так от, навіть їх можна вирішити за допомогою пробіотиків.

Таким чином, виходячи з усього перерахованого вище, можна переконатися в тому, що пробіотики, дійсно, дуже полізни для організму. Однак, звертаючись до допомоги даного препарату, потрібно чітко знати, якому виробникові віддати свою перевагу.

Одним з найбільш надійних і перевірених виробників прибутків, на сьогоднішній день, є шведська. Продукція даної фірми доступна більшніж в 70 країнах по всьому світу. BioGai завжди представляє виключно якісну і надійну продукцію. Крім того, у них досить широкий асортимент, який пропонує товари, як для дорослих, так і для дітей.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ