здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Китайські чаї Пуер

Вересень 25 2015

Більшість з нас люблять пити чай, особливо в холодну погоду. Він тонізує і зігріває, додаючи настрій і сили. Тим часом, більшість з упомянутого більшості навряд чи здогадуються про видовому розмаїтті чаю, чітко виділяючи два його види: чорний (асоційований завдяки рекламі, чомусь лише з Індією та Цейлоном) і зелений (у свою чергу, асоційований з тієї ж маркетингової причини з Китаєм). Таку класифікацію взагалі складно назвати класифікацією, як такої, оскільки в одному Доітае виростає і проводиться величезна кількість видів чаю.

Що таке чай?

Відомий нам усім заварюється напій чай стає таким завдяки вирощуванню, збору та підготовки листя чайного дерева. Власне кажучи, саме від сорти цієї рослини, а також його післязбиральної обробки і залежитьте, яким буде чай. Згадана раніше класифікація чаїв на чорний і зелений є неповною. Справа в тому, що "колір" чаю залежить від того, який ступінь окислення він пройшов при обробці. У підсумку ми маємо цілу градацію чаїв від зеленого (слабка ступінь окислення) до чорного (сильне окислювання). У цьому проміжку вміщаються білий і жовтий чай, а такж улун і пуер. Власне кажучи про останній і хотілося б більш докладно поговорити в даній статті. Купити чай Шу Пуер можна в торговельній мережі "Teahouse":, яка в Україні є одним з лідерів в області постачань і реалізації чаю. Це сімейна справа, а значить на обличчя певна культура і традиції, що дуже співзвучно з чаєм взагалі.

Що таке Пуер?

Пуер в перекладі з китайської означає "темний чай". Власне кажучи, даний вид чаю повністю і цілком можна вважати китайським і не просто китайським, а регіональним, оскільки він виростає і виробляється виключно в південній провінції Китаю - Юньнань. Готові Пуери є чаями постферментірованого типу. Це означає, що після збору і процедури окислення до рівня зеленого чаю, відбувається процес ферментації. Залежно від того, яким чином проходить даний процес, все Пуери можна умовно розділити на дві основні групи:

  1. Шен Пуер . Це зелений або, як його ще називають, сирої чай. Данний чайний лист ферментуєтся природним способом, тобто вилежується протягом декількох років без застосування додаткової обробки. Особливістю такого чаю є те, що ступінь окислення з віком може істотно змінюватися (від декількох відсотків на початковому етапі до декількох десятків відсотків при тривалому зберіганні). Соответственно, це дає в підсумку настій, тобто напій, з кардинально різним ароматом і смаком.
  2. Шу Пуер . Це пуер, який після окислення проходить процедуру так званої прискореної або штучної ферментації. Вона відбувається в умовах підвищеної температури і вологості. Для чаїв Шу Пуер характерна постійна (на відміну від Шен Пуер) і досить висока ступінь окислення, яка гарантується сортом чайного дерева, а також технологічним процесом окислення.

Особливості чаїв Пуер

Як один з споконвічно китайських чаїв, Пуер має всі підстави бути кілька церемоніальним, тобто, його приготування (в смисле готового напою) повинно проходити в певній послідовності. Для його правильної заварки обов'язково необхідний окріп і глиняна ємність - тільки таке поєднання забезпечує максимально розкриття смаку та аромату. Внаслідок ферментації, даний чай втрачає більшість антиоксидантних властивостей, тим не менш, він дуже корисний для нормалізуєтьсяції травної функції, зниження рівня холестерину і регулювання рівня кров'яного тиску.

← Для чого потрібен салон... Гештальт-терапія в Києві  
Переглядів: 307
Автор: Роман Шлапак

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен