Головна : Новини

Гештальт-терапія в Києві

, 06:24
0 317

Ні в кого, навіть у самої людини не викликає сумніву тойфакт, що людство є панівним видом на нашій планеті. Той рівень розвитку, якого ми досягли за свою історію став можливим завдяки особливій будові психіки, що привертають до творчості і саморозвитку особистості. Дивлячись на людину початку XXI століття, важко уявити собі таку річ, про яку йому не відомо. Немає вони конечнпро є, і їх чимало, наприклад, глибини світового океану, надра Землі, простори космосу і т.д. Але, що ще більш дивно, ми зовсім мало знаємо про можливості нашої психіки - того самого предрасполагающего чинника розвитку.

Що таке психіка і психотерапія?

З точки зору науки, особливо філософії, медичніни і, природно, психології, поняття психіка є досить складним і суперечливим. Тобто кожна з наук може сприймати його по-своєму, а значить і розуміння даного терміну буде різним. Психіка являє собою особливу грань життєдіяльності організму людини, яка відображає навколишню людини реальність і виробляє процес регулірованія сприйняття даної реальності. І ось тут на арену виходить інший термін - "психотерапія". Це свого роду система впливів на організм людини, з метою корекції або усунення різних психічних бар'єрів на шляху до здорового організму.

"Лікування" в даному випадку з'явилося не даремно, адже якщо абсолютное більшість з нас поняття не має, як влаштована і функціонує його психіка, то і різні виникаючі ситуації, ми також сприймаємо не з точки зору логіки і здорового глузду, а як піде. Отже, на цьому грунті легко розвиваються супутні проблеми психічного характеру. Мова, звичайно ж, не йдеться про психічні захворювання аборозладах. У даному випадку можна говорити про такі поняття, як депресія, стрес, різні страхи і т.п. Для сучасної людини з його високою динамікою життя, це таке ж звичне явище, як для осені дощ. І ось тут незамінною часом виявляється допомога кваліфікованого психотерапевта, який шляхом особистого контакту, застосування разлічних поведінкових, когнітивних та інших методів, сприяє вирішенню існуючих емоційних, соціальних, особистісних та інших проблем.

Що таке гештальт-терапія?

Психотерапія розвивається, як наука, і нічого дивного в тому, що з'являються її нові галузі немає. Такою можна вважати гештальт-терапію, яку в Києві практикує психотерапевт Олена Мітіна. Дізнатися більше про даному питанні та отримати консультації можна, звернувшись на її офіційний сайт -. Той метод психотерапії, який практикує пані Мітіна, вперше був використаний на практиці (точніше були розроблені його методологічні основи) в середині минулого століття завдяки усіліям Фріца і Лори Перлз. Метою гештальт-терапії, було і є досі розвиток самосвідомості людини, розширення його рамок. При цьому, на відміну від психоаналізу, де практикуючий психотерапевт повинен як би стати пасивним спостерігачем того, що відбувається, в гештальт методі фахівець навпаки є найактивнішим учасником. Кількість кінсультаціі, які необхідні для вирішення конкретних проблем, у кожному випадку визначається індивідуально і проходить в коротко-, середньо- і довгостроковому форматі.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ