Головна : Новини

Килимова плитка - це нова тенденція у всіх килимових покриттях

, 15:26
0 359

дуже схожа на килималін, і тому відразу необхідно помітити, які ж відмінності і недоліки вони мають. Почнемо з того, що велика кількість килимових покриттів проводять в рулонах шириною приблизно 4 метри. І даний факт уже підкреслює переваги килимової плитки.

Отже, килимова плитка — це один етап технологічного розвитку, всім відомогоковроліну. Килимова плитка є плітчіной, розміром 50 на 50 сантиметрів. Зверху килимова плитка може, виглядає як звичайний ковролін, але зі зворотного боку дана плитка має ПВХ або ж бітумну основу.

Саме завдяки даній підставі з бітуму така килимова плитка є більш   шумопоглинаюча якщо порівнювати з килимілином — 23 дБ замість 35 дБ у плитки.

А також бітумне підстава може дозволити зберігати значно більше тепла в будь-якому приміщенні, і тоді результативні витрати саме на обігрів знижуватися додатково на п'ять - десять відсотків.

У килимової плитки, щодо ковралін, більш високі показники безпосередньо зносоустойчівості. І даний факт обумовлений присутністю стеклохолста у складі бітумної основи.

Дана килимова плитка є дуже зручною в її доставки та транспортуванні на різні поверхи. Адже немає ніякої необхідності для того, щоб наймати величезна кількість вантажників або ж додаткову вантажну техніку —   піднятийь цю килимову плитку на будь-який поверх можна за допомогою всього лише однієї людини, а також звичайного ліфта. Так само просто все відбувається і з укладанням чудовою килимової плитки. Адже вкладається вона досить швидко і для даного процесу потрібен тільки один співробітник.

Окрім іншого, бувають і такі приміщення, де килимова плитка является вкрай незамінною — мова йде про досить великих офісах, де комунікації (дротяні) ховаються під спец фальшполом. А килимова плитка, відрізняється від ковроліну тим, що дає абсолютно вільний доступ до даних комунікацій в необхідний момент. Саме тому, килимову плитку не потрібно приклеювати до підлоги, а просто садити на спеціальний фіксаторі, який є досить рідким. І тим самим, він може, оберігати від зрушень, а не приклеювати плитку намертво. У необхідний момент ви зможете вільно знімати плитку, а також легко встановити її на місце.

Величезний інтерес викликає така килимова плитка у всіх досвідчених дизайнерів. Адже завдяки їй можна викладати самі змелие, а також різноманітні дизайни на підлозі, і при цьому поєднуючи фактуру килимової плитки і напрям ворсу.

Килимову плитку досить часто закуповують трохи більшою, ніж необхідно для самої укладання. І це роблять для того, щоб мати запасні килимові плитки їли знадобиться зробити їх заміну внаслідок зношенихмодулів. Зазвичай, запас килимових плиток може становити 20-30% від площі приміщення. І тому загальний термін експлуатації даного покриття зростає в 2-3 рази.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ