Головна : Новини

Грижа хребта - це не вирок

, 10:17
0 1537

Ритм життя сучасного суспільства виріс просто в рази, даже порівнюючи ці показники в розрізі 10-20 років, що з точки зору історії - просто мізерно мало. Цьому звичайно ж сприяв і далі сприяє науково-технічний прогрес, що дозволяє впроваджувати нові технології і підвищити ефективність, оптимізувати працю людини. З одного боку при слові "динамічний" уявляєш собі постійно несущегося стрімголов людини, який знає, як розірватися між поставленими завданнями, але в той же час наявність передових технологій обробки інформації та комунікації, все можна вирішувати навіть не встаючи зі стільця в комфортному офісі. Пригадується також те, як батьки в дитинстві і юнацтві постійно тикали носом в книги з повчанням типу "Якщо не будеш вчитися, то будеш працювати руками, а не головою ". Про те, що таке важка фізична праця, батькам відомо як нікому іншому, адже їх дитинство, юнацтво і зрілість на жаль (а може бути і щастя, враховуючи сучасні тенденції) пройшло без високих технологій.

Все начебто закономірно - виконав рекомендацію батьків, сидиш в теплому офісі і зайвий раз не піднімаєш тяжкості, але в тому-то якраз і проблема чи навіть загроза. Справа в тому, що малорухливий спосіб життя, який став фактично нормою для сучасної людини, є прямою загрозою для його здоров'я, як в цілому, так і окремо для кожної з систем. Особливо гостро ця ситуація позначається на стані і роботі хребта - одному з найважливіших органів нервової та скелетної системи нашого організму. У результаті сидячої роботи і поганого харчування, поступово атрофуються м'язи, що підтримують хребетний стовп, а також розвиваються дегенеративні явища в хрящової тканини міжхребцевих дисків, що приводить в кінцевому итоге до їх розриву, відомому, як міжхребцева грижа.

Реабілітація після грижі

Даний стан супроводжується порушенням рухливості і різкими болями, яке хоч і знімається в більшості випадків консервативними методами, але вимагає тривалої реабілітації. Більше того, ризик рецидиву також дуже високий,а значить профілактику і обережність доведеться проявляти на протязі всього життя. Тим не менш, не все так гнітюче, як здається на перший погляд. Так, може і доведеться відмовитися від деяких захоплень, занадто активних фізично, але при правильно поставленої реабілітації, і регулярної профілактиці ця проблема може про себе більше ненагадувати, принаймні в активній формі. Одним з методів, широко практикуються в нашій країні для реабілітації після гриж, є витягування хребта. Він застосовується як у державній, так і в приватній медичній практиці, а також у санаторіях, наприклад, на базі комплексу « Березовий гай » в місті Хмільнику Вінницької області. Детальніше про цю процедуру можна прочитати на офіційному сайті санаторію у відповідному розділі -
. В Україні і на всьому пострадянському просторі цей санаторій широко відомий саме за рахунок реабілітації хворих з проблемами опорно-рухового апарату.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ