Головна : Новини

Класифікація дверей

, 15:10
0 331

Будь-який будинок чи квартира починається з . Основною характеристикою уюта, якості та зручності в будь-якій квартирі безпосередньо залежить саме від того, чим же розділене весь простір в приміщенні.

На сьогоднішній день виробники пропонують досить таки величезний вибір різноманітних типів і видів дверей, вітчизняного та імпортного виробництва, з дерева, скла, пластику, алюмінію. У даній статті буде представлена ??маленька, але найголовніша класифікація видів дверей для того, щоб у вас було початкове уяву, які жедвері ви хочете купити в свій будинок або квартиру.

Класифікація дверей за матеріалами:

Дерев'яні . Вони мають незаперечні достоїнства. Є велике різноманіття малюнків, а також текстур дерев'яних дверей, які дозволяють зробити двері основною деталлю інтер'єру. В даному випадку проста двері має можливість кардинально перетворити інтер'єр, а саме - зробити його класичним, а також ультрасучасним. Такжестоіт помітити, що дерево це екологічно чистий продукт і вся продукція з нього є хорошогоякості.

Алюмінієві . Такі двері відомі своєю стійкістю до всієї агресивному середовищі, і це дозволяє продовжити терміни її використання. Крім того, всі алюмінієві двері шумоустойчівие вогнестійкі і вони мають високі теплоізоляційні властивості. Саме тому дані двері дуже конкурентноздатні на ринку дверей, насьогоднішній час.

Сталеві . Це самі надійні двері для захисту будь-якого будинку. Сучасні двері зі сталі мають вагомі переваги, і новий дизайнерський підхід при їх виготовленні. Багато сталеві двері можуть обрабативатьсяантікорром, і при їх виготовленні використовують сталь високої товщини. Саме сталеві двері відміннозвукоїзоліруєт, а також захищає від сторонніх запахів і холоду, якщо це, звичайно ж, професійно виготовлена ??двері. І, що немало важливо - ці двері не горить.

Скляні . Такі двері мають властивість розширювати простір приміщень, саме тому отримали величезне покликання. При перепаді температур вони завжди матиме хороший притвор. Оскільки скло досить легко ріжеться, то це дозволяє створити будь-який візерунок скла, який зможе відповідати інтер'єру будинку. Всі скляні двері дозволяють зробити будинок затишніше і світліше.

Шпоновані . Шпон може являти собою тоненький зріз з дерева. Шпоном проклеівают різні дверні полотна. Дані двері значно дешевше дерев'яних, хоча вони неякісно виготовлені.

Ламіновані . Вони являють собою гладенькі двері з наклеєним ламінатом на них, пофарбованим різними кольорами або ж декоруванням.

каширувати . Вони на ламіновані, але такие двері дешевше, та їх покриття менш зносостійке.

мезонітовие . Дані двері виготовляються з деревини дрібнодисперсних фракцій. Вони довговічні і міцні. Оздоблення лицьової поверхні дверей виконується з ламінату або ж шпону цінних порід саме деревини.

Пластикові . Оздоблюються необхідної натяжкою в декілька шарів пластика, або ж вони фарбуються. Їх особливість, а також переваги в неймовірної легкості, необмеженість їх колірної гами і звичайно ж унікальності дизайну.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ