Головна : Новини

Правильний догляд за порожниною рота

, 15:15
0 398

Здорові і красиві зуби є результатом якісного харчування, а також здорового способу життя та обов'язкового ретельного догляду безпосередньо за порожниною рота. Знайомі всім відомі рекомендації - чистити зуби, полоскати рот після прийому їжі, вживати якомога більше овочів і фруктів, а також вживати багато грубої їжі, яку потрібно добре пережовувати. Необхідність чистити зуби зовсім не скасовують ніяких збрешемоенних досягнень стоматології. Мета лікаря і батьків - сформувати у дитини відповідальне ставлення до зубів і до свого здоров'я в цілому - це елемент культури людини, а також здорового способу життя. Крім того, це профілактика різних захворювань, які можуть у майбутньому підстерігати дітей. Докладніше можна дізнатися, відвідавши клініки Кларімед.

Для зубів є 3 основних негативних фактори:

 

  1. наліт, в якому знаходиться дуже багато шкідливих мікробів, що руйнують емаль зуба;
  2. надмірне споживання цукру, солодощів і вуглеводів, які є тим самим живильним середовищем для успішної життєдіяльності мікробів;
  3. недолік фтору. На жаль, фторування води зараз не проводиться. Більше фтору міститься в морепродуктах, борошні грубого помелу (рис, вівсянка, гречка), овочах (гарбуз, картопля, цибуля), фруктах (яблука, грейпфрут), чаї (зелений і чорний), волоських горіхах, м'ясі, печінці та молочних продуктах.

Ми обращаемся до батьків з радою про те, що не потрібно з раннього дитинства давати дітям багато солодощів між основними прийомами їжі і на ніч, а також не завершувати солодким сніданок, обід, вечеря. Якщо з'їв цукерки - необхідно обов'язково прополоскати рот або з'їсти яблуко.
Щоб навчитися правильно чистити зуби, потрібно звернутися за порадою до лікаря-стоматологіі дитячого. У кожній поліклініці є кабінет гігієни, де дітей навчають правильному чищенню зубів.

Починаючи відвідувати дитячого лікаря-стоматолога з раннього віку діти не бояться лікарів і уникають різних ускладнень, які потім призводять до небажання лікувати зуби.

Зокрема,не потрібно забувати про все, що працює безпосередньо на профілактику різних захворювань - свіже повітря, правильне харчування, активний відпочинок.

Гігієна ротової порожнини

Дітям потрібно чистити зубки два рази на день: вранці і ввечері перед сном;

  • Збалансоване харчування;
  • Малюк повинентакож отримувати всі потрібні кісткам мікроелементи та мінерали. Якщо дитина ж знаходиться на грудному вигодовуванні, то в раціоні мами мають бути молочні продукти;
  • Обмежити вживання солодких напоїв;
  • Вночі давати пити кип'ячену воду;
  • Дітям дуже корисно вживати тверду їжу;
  • Регулярно відвідувати стоматологога.

Якщо у вашої дитини прорізалися 1-2 і більше зубів, значить настала пора відвідати дитячого стоматолога, який надасть поради по догляду за зубами і зверне увагу на будь-які зміни.

Будьте здорові!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ