Головна : Новини

Вибираємо ефективний жиросжигатель

, 15:47
0 323

Жироспалювачі – високоефективні біологически активні добавки, що дозволяють нормалізувати обмін речовин, придушувати підвищений апетит і активізують процес редукції жирових відкладень.

Незважаючи на те, що дія жиросжигателей реалізується при тренуваннях, не варто забувати і про условии дотримання дієти, інакше ефект від застосування добавки практично дорівнюватиме нулю.

 

Жироспалювачі: як вибрати ефективний препарат для похуденія

У магазині спортпіта представлений широкий спектр жиросжигателей з різними складами, а також механізмами дії. До питання, який жиросжигатель вибрати, підходити потрібно серйозно, оскільки кожен організм індивідуальний і одні добавки можуть мати менший для них ефект, а деякі навіть шкідливі для здоров'я.

                  Список жиросжигателей

Жироспалювачі ефект свій реалізують в досягненні п'яти категоріях:

- діуретики – виводять воду:

- термогеники – підвищують температуру тіла і прискорюють метаболізм;

- пригнічують апетит;

- блокуютькалорії;

- є засобом, поліпшує обмін речовин.

Розглянемо ближче механізм роботи добавки і дізнаємося, які ж безпечні жіросжігателі для застосування.

1. Діуретики. Ця речовина є проносним, тому здатне стимулювати роботу кишечника, а також пригальмовують зворотне всмоктування рідини. Як підсумок – зниження ваги за рахунок зниження кількості води в організмі. Побічні ефекти, які можложни при вживанні – підвищена пітливість, розлад шлунку.

2. Термогенікі. Спрямовані на прискорення обміну речовин, пов'язаного з підвищенням температури тіла, а також активізації роботи ЦНС (центральної нервової системи). За своїм действию і механізму формування залежності при вживанні термогеники близькі до амфетамінів.

3. Подавлювачі апетиту. Велика частина речовин, які входять до їх категорію, - термогеники. Практично неможливо знайти препарати, які настільки сильни в своїй дії, направленому на зменшення апетиту, при цьому не впливаючи на інші характеристики обміну речовин.

4. Блокатори калорій. По суті, такі речовини направлені на перешкоджання засвоєння їжі, але на практиці ефективність блокаторів какалорій невелика. Вважається, що набагато простіше знизити на 15% розмір порції, ніж застосовувати дані недосліджені препарати, що мають специфічні побічні ефекти.

5. Засоби для поліпшення обміну речовин. Можуть проявляти свою ефективність лише припорушеному обміні речовин шляхом його нормалізації. Яскраві представники — L-карнітин, а також засоби, призначені для нормалізації роботи щитовидної залози.

І пам'ятайте, що, як і інші добавки спортпіта, ефективні жіросжігателі для спорта і лише за умови дотримання дієти.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ