Головна : Новини

Що ж ви знайдете в жіночій сумці?

, 01:56
0 460

Кожен знає, що в жіночій сумочці можна знайти все, правда, іноді дуже важко . А де вже точнопро можна розгулятися, так це в багажнику або салоні авто. Місця більше, шукати легше. Принаймні, так спочатку думають ... Отже, проінспектує авто, власник якого - жінка, на наявність доцільних або не зовсім речей.

  1. Правила дорожнього руху. Зазвичай остання версія. Іноді ще Кодекс про адмінпорушення. Аргументує тем, що з ними вона відчуває себе спокійніше.
  2. Інструкція і сервісна книга автомобіля. Представниці прекрасної статі в більшості випадків не в змозі самостійно поміняти колесо або відремонтувати щось. Корисна завжди знадобиться.
  3. Зарядний пристрій для мобільного телефону. Крім того, що до вас будуть дзвонити і пісать sms або mms, є ще така річ, як нестабільна мережу або просто бажання вашої дитини (якщо у вас вона є) пограти в гру. І буде дуже прикро залишитися без зв'язку в найпотрібніший момент.
  4. Паперова карта. Зараз таку річ почали активно витісняти GPR-навігатори. Однак зв'язок із супутником може зникнути, мобільна мережа також. Зацього списувати стару добру паперову карту не потрібно.
  5. CD-диски, флешка. Радіо - річ, звичайно, корисна, але там ще є реклама. Тому диск з улюбленими композиціями (без рекламних перерв) - саме те, що потрібно в дорозі для гарного настрою.
  6. Сонцезахисні окуляри. Зараз популярність набирають спеціальні окуляри для водителя, які захищають не тільки від сонця, але і від світла зустрічного авто вночі. Однак і звичайні окуляри в дорозі знадобляться.
  7. Вологі серветки, антисептик для рук. Крім того, ними руки протирають, то ще й панель автомобіля можна полірнутися.
  8. Льодяники. Підняти собі настрій і втамувати перший напад голоду - ось для чого потрібна жменюцукерок в бардачку авто.
  9. Сухофрукти. Такі продукти вгамують голод і додадуть сил в тривалій поїздці. Всілякі чіпси і горішки в дорогу брати не варто - вони викликають спрагу.
  10. Вода. Без коментарів.

Також жіночий автомобільний арсенал доповнюється косметикою, духами, парою панчіх, змінноївзуттям (для тих, кому незручно натискати педалі тапочками на каблуках) і аксесуаром для нього (автопьятка). Однак слід пам'ятати: все має бути в міру. Не перетворюйте бардачок в бардак!

« А можна заглянути у ваші сумки? »

З таким питанням-проханням підходили до студенткам і викладачам відділення журналістики. Хто відмовлявся, хтось з радістю погоджувався, хтось попередньо перевіряв вміст сумки - так, ось що з цього вийшло.

&Laquo; Це її сумочка? Може, заглянемо? - Не чіпай! Жіноча сумка - це пастка. У ній зберігаються такі таємниці, про які нам краще не знати! » - Саме так говорили про жіночу сумку героі однією з голлівудських комедій. Щоб спростувати або підтвердити теорію, що жіноча сумка - майже чорна діра, люди вирішили промоніторити вміст сумки дівчини-журналістки під час сесії.

Отже, почнемо: Людмила, студентка четвертого курсу, поділилася з нами, що часто в своїй сумці знаходить речі, яким сама ж і дивується. ДоПриміром, зі своєї сумки дівчина витягла гаманець, телефон, плеєр, цукерки, замінник цукру, паперовий кораблик, близько 40 візиток, зошити, сірники, запальничку, залікову книжку, бандану, блокнот. З усього вмісту сумки Людмила виділяє mp3-плеєр, без якого навіть в магазин неподалік намагається не виходити. « Я вважаю, що сумка - предмет, доя ий може розповісти про дівчину більше, ніж вона сама. Ви помітили, що часто дівчата не дозволяють заглядати до себе в сумку? » - жартує дівчина.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ