Головна : Новини

Переваги куріння електронних сигарет

, 02:14
0 322

На сьогоднішній день 90% всіх захворювань легенів єнаслідком куріння. Найчастіше в результаті паління виникають хронічні обструктивні бронхіти та злоякісні утворення. - Пропаганда - це кращий спосіб боротьби з курінням, - каже лікар-пульмонолог Андрій. - Особливо це стосується молоді, на яку воно викликає дуже негативний вплив. Виховну роботу медики повинні проводити не телько на прийомі хворих, але і на підприємствах, у навчальних закладах тощо. Потрібно доводити до відома людей, що не можна палити. Прямі методи (заміна сигарет таблетками або висушеними рослинами) не допомагають. Сила волі самого курця, розуміння ним самим того, що куріння погано впливає на здоров'я - це найдієвіший спосіб ізбавіться від шкідливої ??звички. Цукерки, зерна замість сигарет, таблетки від куріння також не допоможуть.

- Дуже добре діє метод, коли показують, до яких жахливих наслідків призводить куріння, на прикладі завзятих курців, які знаходяться у важких станах, - говорить Андрій. - Коли курець бачить синюшну чолостоліття, який задихається, тоді він усвідомлює масштаби лиха, бере в руки силу волі і кидає палити. Тому, я впевнений, що тільки пропаганда здорового способу життя та наочні приклади наслідків куріння можуть допомогти зменшити кількість людей, які курять. Але якщо ж ви не можете кинути палити, то тоді електронні сигарети для вас. Вони невпливають так негативно на організм людини, як звичайні.

Чому потрібно вибирати електронні сигарети?

В електронних сигаретах на форумах нікотину. Їх створили для того, щоб повністю його виключити - основний компонент сигарет, який згубно впливає на слизову оболонку трахеї і бронхів. Шкідливі вещества, які людина вдихає з простою сигаретою, також дратують слизову трахеї і бронхів. Але цього не можна сказати про електронні сигарети. Можливо, вони мають не такий сильний вплив, як нікотин і смоли, але цей, безпечний дим, який вдихає людина під час паління електронної сигарети, не так погано впливає на епітелій трахеї та бронхів. Під час куріння електронних сигарет так само, як і звичайних, необхідно затягуватися і робити певний тиск на вдиху. Але шкода дуже різний.

Електронні сигарети – кращий метод кинути палити

Електронну сигарету мені подарували, - розповідає менеджер Юрій, який курить уже десять років. - Цеспосіб кинути палити. Хто жує морква або смокче цукерки, коли з'являється бажання, а я беру електронну сигарету. Виходить, що і процес той же, а нікотин і смоли НЕ вдихаєш. Одна така цигарка коштує кілька гривень. Вона як би нікому не заважає і не шкодить, заряджається від комп'ютера: просто, зручно і сучасно.

Лікарі впевнені, що електронні сигарети - це вирішення проблеми курця, а не оману ним самого себе. Рятуючи легені від смол, людина не піддає небезпеці серце і судини.

Хочете не курити - усвідомте проблему і переходите на електронні сигарети!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ