Головна : Новини

Лікування зору лазером

, 18:30
0 350

Зір - це дивовижний дар природи людству. Здоровий зір потрібно берегти! Але благо наука не стоит на місці і передові технології дають можливість поліпшити втрачене зір. Тут на допомогу приходить. До речі, в Харкові лазерну корекцію зору можна провести в "ОК Центрі" Прокіпца Армена Тарасовича - керівника центру та провідного хірурга. Також лазер дозволяє лікувати різні очні хвороби. Так обстеження ока проводиться за допомогоюкератоавторефрактометра, який дозволяє визначити будову очі і допомагає більш точно підібрати окуляри, контактні лінзи, штучний кришталик, використовується ультразвуковий АВ сканер AVISO, який визначає розміри ока, дозволяє побачити внутріочні пухлини або відшарування сітківки.

Хірургічне лікування катаракти в стаціонарівиконується за допомогою факоемусьсіфікатора методом факоемульсифікації з імплантацією м'якої інтраокулярної лінзи. Це - золотий стандарт в офтальмології. Дана операція є мінімально травмуючої і безпечною, проводиться через мікророзріз розміром усього близько 2 мм, який потім самогерметизуючі. У цьому головне і найважливіше відмінність факоемульсіфікаціі від інших методик, які виконуються з широким розрізом і накладенням швів.          

Використання лазера в лікуванні    

У 2014 році в безлічі відділень лікарень втілено в практику операції за допомогою хірургічних лазерів. Якщо раніше, таке захворювання, яквторинна катаракта, оперувалося на операційному столі, хоч і невеликим, але перетином очі, то зараз ця операція проходить абсолютно безболісно і без розтину очі.

Також на лазерному обладнанні проводиться ірідектомія при закритокутовійглаукомі і сучасне лікування відкритокутової глаукоми - SLT процедура (селективна лазерная трабекулопластіка). Суть цієї методики полягає в тому, що за допомогою селективної дії лазера на пігментні клітини кута передньої камери відбувається активація макрофагів і, як наслідок, поліпшується гідроціркуляція внутрішньоочної рідини і знижується внутрішньоочний тиск в середньому на 6-8 мм рт.ст.

Показанийиями до цієї процедури є:

 • первинна відкритокутова глаукома або вузькокутова глаукома;
 • постувеальна глаукома;
 • афакічна глаукома;
 • недостатня ефективність медикаментозної терапії;
 • застосування більш 2 гіпотензивних препаратів для досягнення толерантного ВГД;
 • наявність протипоказань до застосування гіпотензивних препаратів;
 • незадовільні результати хірургічного лікування.

Лікування

Це лікування є дуже ефективним на ранніх стадіях глаукоми і тому одним з пріоритетів офтальмологічної служби кожної лікарні є виявлення глаукоми можна раніше. А для цього потрібні не тільки хороші фахівці, але і високотехнологічне і, на жаль дороге устаткування, наприклад апарат для проведення оптичної когерентной томографії яка дозволяє діагностувати патологічні зміни сітківки на стадії, коли вони ще не помітні при звичайній офтальмоскопії. В даний час, все сучасне обладнання, без якого неможливо уявити собі надання висококваліфікованої допомоги нашому населенню знаходиться в лізингу і його треба віддавати кошти фірмам.

На денному стаціонарі у напрямку дитячого офтальмолога проводиться апаратне лікування дітей. Для лікування дітей використовуються такі апарати як: амбліокор, апарат « Струмок & raquo ;, « Амбліопанорама & raquo ;, акомодотренер, різні комп'ютерні програми, терапевтичний лазер. Це обладнання допомагає в лікуванні таких заболеваній у дітей як:

 • спазм акомодації;
 • міопія;
 • далекозорість;
 • косоокість;
 • амбліопія.

Таким чином, в кожному місті нашїй країни робиться все, щоб кількість людей, які страждають від погіршення зору, а тим більше від сліпоти, була якомога менше, щоб наші пацієнти отримували офтальмологічну допомогу на рівні світових стандартів.

 

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ