Головна : Новини

Заміна суглобів по-рівненських

, 18:08
0 455
< p style = "text-align: left;"> На сьогоднішній день ендопротезування суглобів є досить расспространеніе операцією, алезважаючи на велику вартості - доступна вона далеко не всім. Найкращі лікарі і обладнання знаходяться в Ізраїлі, Німеччині та Чехії. До речі, в Чехії подібна операція обійдеться набагато дешевше ніж у Німеччині та Ізраїлі, але при цьому якість буде на тому ж рівні. До речі, якщо вам потрібна заміна суглоба, компанія « Artusmed & raquo ;: допожет вам записатися на лікування до провідних лікарям Чехії. Що стосується зарубежа ми зрозуміли, але що ж робити простим українцям, які не мають коштів, щоб лікується в Європі?

Операції із заміни суглобів вже десять років успішно роблять у Рівненській центральній міській лікарні. Такий вид хірургічного вмешателььства відносно новий для нашої країни, а за складністю фахівці їх прирівнюють до операцій на відкритому серці. Втім, рівненські медики з гордістю констатують - більшість проведених артрологічному операцій були успішними. Сьогодні зі штучними суглобами, поставленими в Рівне, ходять більше двох сотень колишніх пацієнтів міськоїлікарні. Ця кількість могло б бути значно більше, - переконаний завідувач відділення артрології Георгій Чехович. Перешкодити планам лікарів може відсутність грошей.

- Ми успішно освоїли заміну тазостегнового (тазостегнового) і колінного суглобів, - розповідає Чехович. В основному такі операції проводяться пацієнтам, що страждають заболеваниями суглобів або, тим, хто мають їх механічні пошкодження. На жаль, провести такі операції всім відразу пацієнтам, які їх потребують, ми не можемо. Закуповуються штучні суглоби централізовано з державного бюджету. А фінансування цього напрямку досить обмежена. За рік ми можемо провести за державнікошти всього 5-10 таких операцій. Тому сьогодні серед пацієнтів існує черга на державне забезпечення. Приблизно 20 чоловік. Загальна ж кількість таких операцій, що проводяться в міській лікарні, вже складає майже чотири десятки на рік.

Для забезпечених пацієнтів в чергу записуватися не потрібно - вони можут придбати штучні суглоби на гроші. Вартість таких суглобів коливається від 1500 до 3000 доларів, залежно від конструкції і якості.

З минулого року рівненські медики освоїли нову методику ендопротезування кульшового суглоба з використанням пари « метал-метал » ендопротеза « Магнум-2 А & raquo ;.Такий протез має більш тривалий термін служби. На заході держави такі операції місцеві медики почали проводити першими, і сьогодні залишаються одними з небагатьох. Також з минулого року з'явилася можливість частіше проводити подібні операції. За кошти обласного бюджету було придбано необхідний для такого виду хірургічного вмешательства комплект медичних інструментів, які місцеві лікарі до кожної операції змушені були замовляти у своїх колег зі столиці.

А взагалі, за словами пана Чеховича, потреба в артрологічному операціях досить висока. На сьогодні в області налічується більше 30 000 чоловік, які потребують заміни суглобів. І в основном це - літні люди.

Джерело: Msk-Artusmed.ru

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ