здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Заміна суглобів по-рівненських

Листопад 23 2015
< p style = "text-align: left;"> На сьогоднішній день ендопротезування суглобів є досить расспространеніе операцією, алезважаючи на велику вартості - доступна вона далеко не всім. Найкращі лікарі і обладнання знаходяться в Ізраїлі, Німеччині та Чехії. До речі, в Чехії подібна операція обійдеться набагато дешевше ніж у Німеччині та Ізраїлі, але при цьому якість буде на тому ж рівні. До речі, якщо вам потрібна заміна суглоба, компанія « Artusmed & raquo ;: допожет вам записатися на лікування до провідних лікарям Чехії. Що стосується зарубежа ми зрозуміли, але що ж робити простим українцям, які не мають коштів, щоб лікується в Європі?

Операції із заміни суглобів вже десять років успішно роблять у Рівненській центральній міській лікарні. Такий вид хірургічного вмешателььства відносно новий для нашої країни, а за складністю фахівці їх прирівнюють до операцій на відкритому серці. Втім, рівненські медики з гордістю констатують - більшість проведених артрологічному операцій були успішними. Сьогодні зі штучними суглобами, поставленими в Рівне, ходять більше двох сотень колишніх пацієнтів міськоїлікарні. Ця кількість могло б бути значно більше, - переконаний завідувач відділення артрології Георгій Чехович. Перешкодити планам лікарів може відсутність грошей.

- Ми успішно освоїли заміну тазостегнового (тазостегнового) і колінного суглобів, - розповідає Чехович. В основному такі операції проводяться пацієнтам, що страждають заболеваниями суглобів або, тим, хто мають їх механічні пошкодження. На жаль, провести такі операції всім відразу пацієнтам, які їх потребують, ми не можемо. Закуповуються штучні суглоби централізовано з державного бюджету. А фінансування цього напрямку досить обмежена. За рік ми можемо провести за державнікошти всього 5-10 таких операцій. Тому сьогодні серед пацієнтів існує черга на державне забезпечення. Приблизно 20 чоловік. Загальна ж кількість таких операцій, що проводяться в міській лікарні, вже складає майже чотири десятки на рік.

Для забезпечених пацієнтів в чергу записуватися не потрібно - вони можут придбати штучні суглоби на гроші. Вартість таких суглобів коливається від 1500 до 3000 доларів, залежно від конструкції і якості.

З минулого року рівненські медики освоїли нову методику ендопротезування кульшового суглоба з використанням пари « метал-метал » ендопротеза « Магнум-2 А & raquo ;.Такий протез має більш тривалий термін служби. На заході держави такі операції місцеві медики почали проводити першими, і сьогодні залишаються одними з небагатьох. Також з минулого року з'явилася можливість частіше проводити подібні операції. За кошти обласного бюджету було придбано необхідний для такого виду хірургічного вмешательства комплект медичних інструментів, які місцеві лікарі до кожної операції змушені були замовляти у своїх колег зі столиці.

А взагалі, за словами пана Чеховича, потреба в артрологічному операціях досить висока. На сьогодні в області налічується більше 30 000 чоловік, які потребують заміни суглобів. І в основном це - літні люди.

Джерело: Msk-Artusmed.ru

← Барні Сміт и его... Лікування зору лазером  
Переглядів: 344
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен