Головна : Новини

Барні Сміт и его Незвичайна колекція

, 14:58
0 309

У світі існує безліч Незвичайна колекцій. Например, англієць Брайан Вайнер зібрав найбільшу в мире доолекцію невикористаних лейкопластірів. Джон Резнікофф з Коннектикуту збірає и Дбайливий зберігає волосся знаменитостей. А бельгієць Гі Ван Кеєр з Брюсселя колекціонує чужі паспорти. Якіх только диваків НЕ бачив світ!
&Nbsp;
Альо, мабуть, однією з найбільш Воістину Незвичайна колекцій вважаються експонат « Музею унітазніх крішок » Барні Сміта з Америки. Цей, й достатньо звічайній на вигляд, житель Техасу за все свое довге життя (зараз нашому герою 91 рік) зібрав и оздоби более 800 крішок від унітазів. Ніні музей розташовується в гаражі Барні, и сюди приходять всі бажаючі поглянуті на дивовижності колекцію. Вхід абсолютно безкоштовна. Барні Сміт З радістю розповідає про свои експонаті, и з его вуст можна почути безліч цікавіх и дивовижності історій про создания подобной незвічайної Колекції.

Барні Сміт и его Незвичайна колекція

Хто такий Барні Сміт и чи не зійшов ВІН з розуму? Навіщо збіраті кришки від унітазів І що кріється за таким вісь « захопленості & raquo ;? Сьогодні світозповімо про це з точки зору Системно-векторної психології Юрія Бурлана.

почнемо з того, что відповімо на запитання: Хто такий Колекціонер? Яка сила змушує людей збіраті РЕЧІ, класіфікуваті їх, створюваті з них Колекції? А розповість нам про це Романов А. П. - співробітник київського клубу "Колекціонер":.

Спраг'ю до колекціонувАння володіють люди з анального вектором. Це бажання ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ Наступний властівостямі подобной людини:

  • здатність до сістематізації;
  • Накопичення та переробка знань;
  • Прагнення до впорядкування Всього.

Всі ЦІ здібності необхідні власнікові анального вектору для виконан своєї відової роли: з таких людей Виходять справжні ЕКСПЕРТИ и професіонали своєї справи:

  • лікарі;
  • Вчені;
  • вчителі;
  • майстри з золотим рукам;
  • зберігачі та творці музеїв.

За рахунок хорошої пам'яті люди з анального вектором могут запам'ятовувати и пам'ятати Стільки, скільки НЕ помістіться в Голові жодної Іншої людини!
 
Хороша пам'ять, спрямованість у минуле такоже мают Велике значення для колекціонера. Адже часто експонат его Колекції - це не просто РЕЧІ, а « РЕЧІ з історією & raquo ;, Кожна з якіх має свою неповторно Цінність. Колекціонер знає все про предмет своєї Колекції, пам'ятає шкірних деталь. Людина з анального вектором нерідко становится справжнім експертом в області, пов'язаній з его колекцією.

Незвичайні Колекції

Чі всі люди з анального вектором мают пристрасть до колекціонування? В тій чи іншій мірі любов до збирання цікавіх промов є у шкірного анальніка, но далеко не всегда ця любов превращается в пристрасть и сенс Усього життя. Зазвічай, если людина знаходится свое Визнання, успішно реалізується и Виконує свою роль у суспільстві, задіює всвоїй професії всі свои навички и таланти, то бажання колекціонуваті що-небудь у него автоматично відпадає.
 
Для людини, яка НЕ ??нашли! застосування своим вродженості якости, а такоже для людини, что Втратили можлівість самореалізовуватісь ( например, у зв'язку з виходом на пенсію) колекціонування становится Справжня віддушіною, способомреалізуваті свои навички, наповнітіся и отріматі від цього удовольствие.

Творець незвічайної Колекції крішок від унітазів Барні Сміт у молодості БУВ сантехніком. До речі, сантехнік - одна з тихий професій, в Якій людина з анального вектором может стать справжнім асом. Тут без его золотих рук не обійтіся. Пристрасть дозбирання крішок унітазів з'явилася у Барні после відходу на пенсію. Правда, думка про том, что така дивна річ может вісіті на стіні в якості прикраси, вінікла у нашого колекціонера Задовго до цього.

Незвичайна колекція Барні Сміта

Батько Барні (теж володар анального вектора) - був Мислівці и розвішував на стінах трофеї, прібіваючі їх до звічайна дошок. Колі в черговий раз батьку не знаючи, куди б прілаштуваті оленячі роги, Барні Сміт предложили Йому використовуват кришку унітазу. Батько решил, что сін божеволіє, но сін подумавши, что це й достатньо непогана ідея, и Довго носів ее в Голові.
&Nbsp;
Отже, вийшовши на пенсію, Барні Сміт зайнявся втіленням своєї Ідеї в життя. Аджея его колекція - не просто розвішані по стінах кришки від унітазів, а справжні композіції. Шкірні кришку Барні власноруч розпісує и прікрашає різнімі аплікаціямі. Завдяк наявності зоров'я вектора І, як наслідок, почуття кольору та стилю, наш Колекціонер может створюваті справжні шедеври. До роботи підключається и звуковий вектор: Аджея КОЖЕН експонат незвічайної Колекції Барні Сміта має свой Особливий контекст і значення. Тут ві можете найти композіцію, Присвячений століттю технологий, кришки, прісвячені коханій работе автора, кришки - своєрідні символи шкірного штату ... і це далеко не весь ПЕРЕЛІК. Тут можна зустріті и композіцію про Майкла Джексона, и даже доопію кришки для унітазу Садама Хусейна з бункера, в якому тій мешкали.
 
Вікорістовуючі Самі звічайні и непоказні, на перший погляд, РЕЧІ - старі запчастини від комп'ютерів, телефонов, крани, труби, старі краватки, маски, автомобільні номери, значки, пір'я та Інший « Мотлох » - Одним словом, все, что только можна Собі уявіті,Барні Сміт створює цікаві композіції, Якими может поневоле замілуватіся КОЖЕН. На них хочеться Дивитися, їх хочеться розглядаті, по них хочеться розгадуваті, що ж Хотів Сказати автор. Его унітазні кришки - Вже НЕ кришки, а цілі мініатюрні « герби » з притаманно Цьом жанру сімволічнім значенням.

Приводом для создания новогоекспонат может послужити будь-яка Подія з життя Барні Сміта: например, ювілей весілля або відалення у Дружини каменів з нірок. Благо, у автора незвічайної Колекції Ідей Стільки, что вистача ще на кілька таких музеїв.

Барні Сміт Незвичайна колекція

Отже, Звичайне Захоплення людини, что Вийшла на пенсію, раптово стало делом Всього его життя. Довгий годину про Існування Колекції знали лишь блізькі Барні Сміта. Однако в 1992 году в Гості до колекціонера прийшов цінітель живопису, Який Хотів прідбаті картіні маслом, Які такоже малювать Барні. Пройшовші з господарем будинку в гараж, цінітель живопису БУВ здівованій, побачив Незвичайна колекцію крішок відунітазів, и Незабаром звічайній гараж превратился в місце, куди з цікавістю пріїжджають люди не лишь з Техасу, а і із усієї Америки.
 
заразитися Барні Сміт, Який получил кличку Принц Престолів, незважаючі на похилий вік , продолжает активно займатись своєю Улюблений делом І, Завдяк своїй самореалізації, почувається добро и закривати музей НЕ собирается. Єдине, чім ВІН стурбованій - щоб его праці не пропали после его смерти, а музей продовжував функціонуваті и радуваті людей з Усього світу.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ