здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Погіршення слуху у дитини - не вирок

Листопад 21 2015

Я б хотіла поговорити про дітей. Адже слух відіграє найважливішу роль в розвитку мових навичок. Тому надзвичайно важливо виявити порушення слуху якомога раніше. Мене свого часу вразила газетна публікація про двох малюків-близнюків із Прикарпаття. Те, що вони не чують, батьки помітили надто пізно і тепер шукають кошти на імплантацію (а один імплантат коштує 25000 євро) і країну, де це можна зробити дешевше і швидше (в Києві в черзі на імплантацію - понад 400 дітей) ...

Але хіба виявлення порушення слуху залежить тільки від батьків?

Звичайно, ні. Слух, так само, як зір і все інше, слід перевіряти відразу у новонароджених. І якщо цього не було зроблено, це свідчить про недобросовісність педіатра! А якщо проназовні байдужість батьки - це теж несумлінність, не менш злочинна.

Це - результат необізнаності?

Так. Батьки одного з моїх маленьких пацієнтів не діяли, так як хтось їм сказав, що хлопчики починають говорити пізніше дівчаток, ось і він, мовляв, заговорить в два-три роки.
Чи не следует нікого слухати! Якщо виникли найменші підозри щодо зниження слуху у дитини - негайно звертайтеся до сурдолог.

Ознаки порушення слуху?

Якщо дитина дуже голосно розмовляє, багато кричить або ж, навпаки, постійно грає, мовчки, не реагує на дверні або телефонні дзвінки, але добре воспринимает вібрацію - це і є тривожні симптоми.

Що таке вібрація?

Дитина, яка погано чує, стоячи на дерев'яній підлозі, відразу реагує, якщо ви голосно тупни ногою, але на своє ім'я не відгукується. Батьки часто списують таку поведінку дитини на неуважність або особливості його характеру.

Усвідомлення ж того, що у дитини є проблеми зі слухом, може їх вразити. Але погіршення слуху - це не вирок. Це спонукання до дії.

Отже, не відкладайте візит до лікаря. Дітям до трьох років проводять об'єктивні обстеження слуху у сні: реєстрацію слухових викликаних потенціалівта реєстрації затриманої викликаної акустичної емісії завитки. Ці обстеження досить тривалі в часі, тому доречно записуватися на прийом до фахівця на ті години, коли дитина зазвичай спить. Що раніше дитина з порушенням слуху протезированного, тим швидше йде її подальше мовленнєвий розвиток.

З того моменту, коли виявлені порушення слуху у дитини, її сім'я переступає поріг іншого світу з безліччю нової інформації. Щоб привчити дитину постійно користуватися слуховим апаратом в побуті, відчувати в тому потребу, батьки повинні орієнтуватися в практичних і теоретичних питаннях слухопротезування.

Але жоден слуховий апарат не допоможе дитині, якщо не займатися розвитком слуховосприятия і мови, звичайно, разом з Сурдопедагоги. Дитина повинна носити слуховий апарат якомога більше часу (бажано цілий день), але звикати до цього поступово.

← Як зберегти свій слух? Барні Сміт и его... 
Переглядів: 257
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен