Головна : Новини

Що являє собою хенд мейд

, 18:52
0 368

Сьогодні досить популярним і модним стає хенд мейд. Давайте розберемося, що це і які у нього ознаки. З англійської мови дане словосполучення можна перекласти, як « зроблено вручну & raquo ;. До речі, товари для хенд мейд ви можете придбати в інтернет-магазині:.

1. Ручна робота

Hand made-му ми називаємо все, що було створено талановитими рукамі людини без застосування виробничої хитромудрої техніки. Буває, що без цієї самої техніки неможливо обійтися (швейна машинка, праска, клєйовий пістолет, пральна машинка, вентилятор, та ін.), Але все це ми використовуємо в побуті і для його використання потрібні спеціальні професійні знання. Виробнича - це та техніка, що іспользуется в промисловому виробництві з метою виготовлення одягу та різних аксесуарів, предметів інтер'єру, меблів.

2. Якість

Найчастіше, ручна робота передбачає дуже високу якість. Хенд мейд – це зовсім не означає непрофесійно. На сам виріб витрачається величезна кількість часу і воно прорабативает до самих дрібних деталей. До всього іншого виготовленням речі займається тільки лише 1 людина, яка, в свою чергу, контролює весь процес: від самого початку і до самого кінця, що виключає шлюб і похибки.

3. Ексклюзив

Hand made являє собою вираження в матеріальному вигляді таланта і неординарний ідей автора. Дуже часто речі-хенд мейд з'являються на світ саме тільки тому, що їх автор не знаходить те, що йому треба серед уже готових виробів на прилавку магазину. Бажання бути не таким як всі і носити щось незвичайне, яскраве і красиве - настільки сильне, що автор реалізує оригінальні задуми і свою фантазію створюючи орігінальную річ власними руками.

Навіть намагаючись скопіювати якусь річ, створену іншим автором, все одно не вийде 2-ве ідентичні речі, оскільки техніка і манера виконання у кожного майстра свої. Як унікальний кожна людина, так унікально і кожний виріб.

4. Тепло людських рук

Доаждая річ, зроблена людиною містить частинку його душі. І абсолютно не важливо, творить автор « на замовлення » або за власним натхненням - в обох випадках він працює із задоволенням, в іншому випадку він би не робив цього. Так всі почуття, які випробував майстер під час роботи і його стан передаються даної речі. Саме томутакі речі несуть любов і тепло. А, як відомо, всім хочеться любові і тепла – це один з факторів популярності hand made.

5. Краса

Абсолютно все, що було зроблено з любов'ю – гарно. Великі майстри виготовляють нові речі, реалізуючи, при цьому, свою власну потребу нести красу внаш світ. Тому навіть незвичайний hand made, обов'язково прекрасний.

Поняття хенд мейд - це не тільки лише створені речі від самого початку і до самого кінця (пов'язана і зшитий одяг, аксесуари, сумки, іграшки та ін.), але і допрацьовані або перероблені речі. Наприклад, розшиті тасьмою і стразами джинси, розписані вручну тарілки абокераміка в техніці декупаж і т. д.

Все, до чого людина прикладає свої руки з метою створити незвичайну, красиву, неповторну речі, ми можемо сміливо називати хенд мейдом.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ