Головна : Новини

Розумні роботи-прибиральники

, 20:53
0 353

Рівень технологій дає можливість вважати що дуже скоро появяться побутові роботи, что зможуть робити велику частину домашньої роботи. Звичайно, вже сьогодні є побутові роботи, але вони можуть робити тільки лише певні роботи по дому. Сьогодні ми розглянемо 10 найбільш унікальних роботів для дому. До речі, придбати собі робота-прибиральника ви можете в інтернет-магазині:.

1. Combi 2 в 1 - функціональний робот-пилосос

Combi - це автоматизований пилосос, здатний полегшити прибирання у вашій кімнаті. Крім того, що він може прибирати кімнату в автоматичному режимі, він також оснащений знімним міні-пилососом щоб ви вручну могли прибрати пил в тих місцях, де Combi не зможе її дістати.

2. Робот TODY у вигляді морської зірки

Ви можете управляти роботою робота TODY за допомогою голосових команд або ж він буде працювати за заданою програмою, за допомогою спец. додатки з вашого смартфона. Він зроблений у формі морської зірки. Це дозволяє йому використовувати гнучкі "щупальця" щоб виконувати різні завдання по дому. TODY здатний долати різні прептствія і навіть пересуватися по сходах. Робот здатний прибирати поверхню: фіранок, килимків, підлоги, меблів та інших предметів.

3. Electrolux Hover Bot - робот-пилосос у вигляді черепахи

Компанія Electrolux випустила новий автоматичний робот-пилосос, який може почистити всі поверхні у вашому будинку. Головна перевага даного робота - абсолютно автоматичний режим прибирання, без будь-якої участі людини. Незважаючи на свій незвичайний зовнішній вигляд, цей робот-пилосос просто літає по будинку, роблячи всю брудну роботу замість вас.

4. Vacuum Band - новий стрічковий пилосос

В основному пил збирається в працюнодоступних місцях і біля стін. Щоб вирішити цю проблему, група дизайнерів створила концепцію, названу вакуумна смуга (Vacuum Band). Зовні вона схожа на величезну рулетку, яку натягнули уздовж плінтуса. Вона втягує в себе: волосся, пил, шерсть та інше сміття.

5. Robo TAP Cleaner

Управляти данимиробот ви будете за допомогою протоптування в потрібному вам місці. Так, власник даного робота-пилососа надягає спеціальні тапочки, за допомогою яких він повинен вказати, де Robo TAP Cleaner буде робити прибирання.

6. Moneual Rydis H67 - універсальний робот-пилосос

Rydis H67 - роботизований пилосос, якийпрацює в 2-х режимах:

  • « режим сухий швабри » ретельно очищає тверді поверхні;
  • стандартний режим просто прибере дрібне сміття і пил з килимових і твердих покриттів.

7. Nanophea - робот-прибиральник у вигляді літаючої тарілки

Його головна перевага - це висота (12,7 см). Він може залазити під ліжко і повністю очистити тамтешнє простір. У разі повної розрядки, Nanophea, за сигналом інфрачервоного датчика, повернеться на док-станцію.

8. Домашній прибиральник Electrolux Jell Balls

Даний гаджет може прибрати приміщенняза допомогою желатинових кульок, вбирающих в себе весь бруд і пил. Усередині док-станції є відсік, куди після фільтрації кульок скидається зібраний пил. Також Jell Balls придатний для вологого прибирання.

9. Panasonic MC-RS1 Rulo - трикутний робот-пилосос

Головна перевага Rulo - це двосторонні щіткиі на дні пилососа і його трикутна форма. Завдяки цьому Rulo здатний зібрати навіть найменшу пил в кутах кімнати. Включається Rulo за допомогою натискання кнопки на корпусі або ж при допомогою пульта ДУ.

10. Counterbot - ультрафіолетовий САНІТАЙЗЕР для стільниці

Прибираючи стільницю, в повсякденному життіі ми просто протираємо її серветками або вологою ганчіркою. Але після такого роду очищення на поверхні залишаються мільйони дуже небезпечних бактерій, від яких нам допоможе позбутися ультрафіолетовий робот-САНІТАЙЗЕР Counterbot.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ