Головна : Новини

Відпочинок на Бердянській косі

, 22:59
0 353

Бердянська коса втечуть в Азовське море на 20 км. Тільки тут найчистіша і тепла вода ічисте піщане дно. Бердянська коса - воістину подарунок самої природи. Дана коса ділиться на Ближню, Середню і Дальню коси, які надають собою півострова у вигляді серпа, рассекающего води моря. Коса багата природними ресурсами і тут їй рівних немає. Не дарма отримала Бердянська коса звучну назву « перлина Приазов'я & raquo ;. З осно-вних її багатств можна назвати мулові лікувальні грязі, якими наповнені лимани-озера, розташовані біля основи коси. А далі поговоримо про відпочинок в цьому південному містечку і розповість нам про нього Афанасьєва К. Н. - редактор порталу "": prichal.in.ua.

Азовське море і відпочинок з дітьми

Попереду знову сезон відпусток ібагато сімейних пар починає хвилювати питання: де ж відпочити з дітьми? Адже і до моря хочеться, і так, щоб цей відпочинок не позначився негативно потім на їх чад. Варіант активного відпочинку можна відкинути відразу, оскільки він краще для дорослих. Адже не полізете ж ви в гори з дітьми, пірнати з аквалангами і жити в наметах теж буде важко. Тут, вихід, напевно, один це - Бердянськ відпочинок.

Розповідаючи про Азовське море, варто сказати і про Бердянську. Бердянськ - хороший приклад того, як заманити туристів в не дуже цікавий шматок морського берега. Не ображайтеся на мене в Бердянську і любителі Азовського моря, але для мене приводом відвідати Бердянськ було банальне жЕлан заробити побільше грошей. На Азовському морі відпочинок - це власне купання в морі і щедра можливість обгоріти, ой, пардон, засмагнути. Ну, можна ще цілющою гряззю намазатися. Власне і все. Такий відпочинок для мене нуднуватий: вялятся на пляжі я не люблю. Як же мені лежати з моїм шилом в ... самі знаєте де! А заливати в себе літрами спиртнеможна де завгодно, для цього навіть море - явище не обов'язкове. Звичайно, якщо у вас є зовсім маленькі діти, то Азовське море придумано саме для них: неглибоке, добре прогрівається, має гладке НЕ кам'янистий дно: заходячи в море, ваше чадо не розіб'є ніс, якщо його штурхонет хвиля.

Але мене туди не тягне, потого що дітей у мене немає, а, як я вже писала вище, краєвид там нуднуватий, так само як і підводний світ. Але в Бердянську все ж придумали, як зробити так, щоб курортники могли поставити галочку в графі "добре відпочили". Досягається це за рахунок скульптур і пам'ятників. У Бердянську є: пам'ятники видатним особам, військові пам'ятники і стели, пам'яники-кораблі. Вони серйозні і, пардон за каламбур "пам'ятні". Їхня роль - нагадувати про події та людей. Такі пам'ятники є в кожному місті. Для багатьох вони цікаві тільки в тому випадку, якщо на них можна вилізти. Але все ж, це місце приваблює безліч людей до себе саме своєю красою. Не вірите мені? Тоді приїжджайте в Бердянськ, і самі все увйдіть.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ