Головна : Новини

Як замовити розслідування нещасних випадків на судні, що знаходиться в рейсі

, 22:51
0 329

Адвокат представляє собою людину, яка бере на себе обязательстпід бути представником потерпілого людини. Мало хто знає, але сьогодні фахівців дуже мало. Насправді, тільки деякі реально вміють добре провернути справу. А це дуже важливо, тому що від рішення суду залежить безпосередньо людська доля. Сьогодні ми дізнаємося деякі цікаві факти від самого адвоката. Якщо говорити точніше, То багато дізнаються як же замовити на судні, який знаходиться в рейсі.

Отже почнемо ..

На судні, що знаходиться в рейсі, нещасні випадки розслідуються відомчою комісією, призначеної капітаном, і під його головуванням. До комісії включаються представники профспілкового суднового комітету, громадські технічні ІнспеЕктор, члени комісії охорони праці, представники відповідних суднових служб.

Акт за встановленою формою складається у чотирьох примірниках (при групових і смертельних випадках - удесятеро примірниках). Три примірники акта направляються в пароплавство, якому належить судно. При нахожднии судів у плаванні всі документи про нещасливі випадки висилаються судновласнику після прибуття в-перше порт.

Можливі випадки, коли потерпілий не повідомив про нещасний випадок, здійснився з ним, протягом робочого дня. Буває так, що втрата працездатності настає не відразу, а через некітОроє час після нещасного випадку, викликає певні труднощі у встановленні істинних причин травми. У такому випадку акт за формою складається після всебічної перевірки всіх обставин і ретельного дослідження і представлених документів (довідок медичних установ, показань очевидців, експертиз та ін.). Оскільки судно є одночасно місцем роботи та проживання моряків, доцільно розслідувати та побутові травми, скоіліся на судні.

Відомі випадки, коли причинами травм, скоіліся при відпочинку моряків на судні, з'явилися конструктивні недоліки суднових пристроїв та обладнання. Несчстние випадки, скоіліся з учнями морських навчальних закладів, спрямованих на практику, чи тимчасово на роботу в порти, а також на інші підприємства, розслідуються і враховуються тими підприємствами, де ці випадки відбулися. У розслідуванні бере участь представник навчального закладу.

Як ми бачимо, що це справа зовсім непроста. Звичайно, обов'язково потрібна підтримка людини, яка добре знає юриспруденцію.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ