здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Як замовити розслідування нещасних випадків на судні, що знаходиться в рейсі

Листопад 26 2015

Адвокат представляє собою людину, яка бере на себе обязательстпід бути представником потерпілого людини. Мало хто знає, але сьогодні фахівців дуже мало. Насправді, тільки деякі реально вміють добре провернути справу. А це дуже важливо, тому що від рішення суду залежить безпосередньо людська доля. Сьогодні ми дізнаємося деякі цікаві факти від самого адвоката. Якщо говорити точніше, То багато дізнаються як же замовити на судні, який знаходиться в рейсі.

Отже почнемо ..

На судні, що знаходиться в рейсі, нещасні випадки розслідуються відомчою комісією, призначеної капітаном, і під його головуванням. До комісії включаються представники профспілкового суднового комітету, громадські технічні ІнспеЕктор, члени комісії охорони праці, представники відповідних суднових служб.

Акт за встановленою формою складається у чотирьох примірниках (при групових і смертельних випадках - удесятеро примірниках). Три примірники акта направляються в пароплавство, якому належить судно. При нахожднии судів у плаванні всі документи про нещасливі випадки висилаються судновласнику після прибуття в-перше порт.

Можливі випадки, коли потерпілий не повідомив про нещасний випадок, здійснився з ним, протягом робочого дня. Буває так, що втрата працездатності настає не відразу, а через некітОроє час після нещасного випадку, викликає певні труднощі у встановленні істинних причин травми. У такому випадку акт за формою складається після всебічної перевірки всіх обставин і ретельного дослідження і представлених документів (довідок медичних установ, показань очевидців, експертиз та ін.). Оскільки судно є одночасно місцем роботи та проживання моряків, доцільно розслідувати та побутові травми, скоіліся на судні.

Відомі випадки, коли причинами травм, скоіліся при відпочинку моряків на судні, з'явилися конструктивні недоліки суднових пристроїв та обладнання. Несчстние випадки, скоіліся з учнями морських навчальних закладів, спрямованих на практику, чи тимчасово на роботу в порти, а також на інші підприємства, розслідуються і враховуються тими підприємствами, де ці випадки відбулися. У розслідуванні бере участь представник навчального закладу.

Як ми бачимо, що це справа зовсім непроста. Звичайно, обов'язково потрібна підтримка людини, яка добре знає юриспруденцію.

← Боротьба з пилом в будинку Карієс зубів - небезпека... 
Переглядів: 272
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен