здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Якою має бути хороша стоматологічна клініка

Грудень 04 2015

Як відзначають в кожній Стоматології, довіра клієнтів - це найбільш цінне, що у них є. І для того, щоб виправдати його, фахівці каждого установи регулярно відвідують курси (як у нашій країні, так і за її межами), які потрібні для того, щоб підвищити кваліфікацію. Весь час підвищуючи рівень своїх знань, лікар стає одним з найпопулярніших серед пацієнтів. Адже найкраща реклама - це вдячні і позитивні відгуки клієнтів. Ось, що можна почути від клієнтів, які находітся в черзі до лікаря: "У цій Стоматології сьогодні ведуть прийом одні з кращих лікарів-стоматологів, працюють медсестри, санітарки, бухгалтер, адміністратор. Замість одного старого стоматологічного крісла - чотири нових. Вся апаратура в закладі - новенька, доставлена ??безпосередньо з італійського заводу ... "

Цікаво, чтпро історія практично будь-якої відомої стоматологічної клініки починалася з маленької кімнатки, в якій було єдине стоматологічне крісло, не було дорогого ремонту, але люди все рівно приходили до них, незважаючи на скромний інтер'єр. Адже до відкриття приватного прийому у більшості приватних стоматологів вже є постійні пацієнти. Люди, кіторие задоволені якістю обслуговування, радять стоматологічний кабінет своїм знайомим. А пацієнти, задоволені лікуванням, - це найкраще визнання для лікаря.

Сучасна стоматологічна клініка (наприклад, в Рязані - це "Альфа-стоматологія":) має комп'ютерний томограф, який за кілька хвилин робить щелепно лицьову томографію. Їїроблять замість традиційного рентгена для отримання панорамного знімка зубів. Томографія, на відміну від рентгенологічних методів діагностики, дозволяє більш детально обстежити верхньощелепні пазухи, а також зуби нижньої і верхньої щелеп. Цей метод дає можливість чітко планувати хірургічне та терапевтичне лікування пацієнта. Також з помогою томографа можна оцінити розташування судин, коренів зубів, нервових стовбурів, порожнини носа і верхньощелепних пазух.

Ще одна перевага томографії - пацієнтові не потрібно чекати прояви знімків, оскільки апарат відразу передає 3D-зображення на екран комп'ютера. У порівнянні зі звичайним рентгеном (який дозволяє побачити зуб тількив одній проекції), під час томографії лікар чітко побачить кількість і розташування каналів та ін.

На сьогодні в кращих Стоматологія кваліфікація лікарів досить висока, а сучасна техніка та матеріали дозволяють робити чудеса.

← Особливості фінської сауни Як доглядати за шкірою... 
Переглядів: 308
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен