Головна : Новини

Якою має бути хороша стоматологічна клініка

, 11:50
0 400

Як відзначають в кожній Стоматології, довіра клієнтів - це найбільш цінне, що у них є. І для того, щоб виправдати його, фахівці каждого установи регулярно відвідують курси (як у нашій країні, так і за її межами), які потрібні для того, щоб підвищити кваліфікацію. Весь час підвищуючи рівень своїх знань, лікар стає одним з найпопулярніших серед пацієнтів. Адже найкраща реклама - це вдячні і позитивні відгуки клієнтів. Ось, що можна почути від клієнтів, які находітся в черзі до лікаря: "У цій Стоматології сьогодні ведуть прийом одні з кращих лікарів-стоматологів, працюють медсестри, санітарки, бухгалтер, адміністратор. Замість одного старого стоматологічного крісла - чотири нових. Вся апаратура в закладі - новенька, доставлена ??безпосередньо з італійського заводу ... "

Цікаво, чтпро історія практично будь-якої відомої стоматологічної клініки починалася з маленької кімнатки, в якій було єдине стоматологічне крісло, не було дорогого ремонту, але люди все рівно приходили до них, незважаючи на скромний інтер'єр. Адже до відкриття приватного прийому у більшості приватних стоматологів вже є постійні пацієнти. Люди, кіторие задоволені якістю обслуговування, радять стоматологічний кабінет своїм знайомим. А пацієнти, задоволені лікуванням, - це найкраще визнання для лікаря.

Сучасна стоматологічна клініка (наприклад, в Рязані - це "Альфа-стоматологія":) має комп'ютерний томограф, який за кілька хвилин робить щелепно лицьову томографію. Їїроблять замість традиційного рентгена для отримання панорамного знімка зубів. Томографія, на відміну від рентгенологічних методів діагностики, дозволяє більш детально обстежити верхньощелепні пазухи, а також зуби нижньої і верхньої щелеп. Цей метод дає можливість чітко планувати хірургічне та терапевтичне лікування пацієнта. Також з помогою томографа можна оцінити розташування судин, коренів зубів, нервових стовбурів, порожнини носа і верхньощелепних пазух.

Ще одна перевага томографії - пацієнтові не потрібно чекати прояви знімків, оскільки апарат відразу передає 3D-зображення на екран комп'ютера. У порівнянні зі звичайним рентгеном (який дозволяє побачити зуб тількив одній проекції), під час томографії лікар чітко побачить кількість і розташування каналів та ін.

На сьогодні в кращих Стоматологія кваліфікація лікарів досить висока, а сучасна техніка та матеріали дозволяють робити чудеса.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ