Головна : Новини

Давайте поговоримо відверто про лікування геморою

, 12:32
0 324

Приблизно 8 з 10 чоловік зталківается з цією хворобою, і якщо саме Вас це не торкнулося безпосередньо, то, напевно, близькі вам люди знають цю хворобу не з чуток. Ця хвороба не дивиться на те, жінка ви чи чоловік, живете в місті чи в селі, важко працюєте фізично або маєте « сидячу » роботу. Важливо розуміти, що проблема далеко не дріб'язкова і требует уваги і невідкладного вирішення.

Які основні симптоми геморою?

Це виділення крові або слизу, свербіння в області анального отвору, випадання вузлів, больові відчуття. Лікарі застерігають: "Помітивши плями крові на білизні або туалетному папері - не випробовуйте долю, не чекайте, що все пройде само по себе! З часом хвороба тільки прогресує і « набирає обертів & raquo ;, в деяких випадках при нападі гострого геморою, через найсильнішу болю людина не може ні сидіти, ні ходити ".

Сучасна медицина докладає всіх зусиль, щоб позбавити хворих від почуття сорому і незручності. Налагоджено психологічний контакт, адже в процесі лечення дуже важливо, щоб пацієнт повністю довіряв лікаря. Сьогодні лікування геморою і анальних тріщин проходить максимально безкровно і безболісно, ??керуючись безпечними, сучасними і малоінвазивними (безопераційним) методами. Для цього в проктології в ході лікування використовуються спеціальні латексні кільця. Після установки такого кільця,гемороїдальних вузол самостійно відпадає, при цьому хворий продовжує займатися професійною та господарською діяльністю, не відриваючись від активного життя. Якщо гемморой не запущені (на початковій стадії), тоді лікарі   можуть порекомендувати консервативне лікування, приміром, використовують для вигрівання.
 
Тепер Ви знаєте:виявивши характерні симптоми геморою, немає причин відкладати візит до лікаря-проктолога! Адже лікування геморою тепер можливо без болю, без страху і страждань! До речі, звертайтеся на плановий огляд до проктолога хоча б раз на рік. А якщо ви вже у себе помічаєте характерні симптоми геморою, немає причин відкладати візит до лікаря, адже вчасно пролеченная хвороба подарує вам великий шматок повноцінного життя без болю і страждань. А якщо проблема вже придбала серйозний характер - годі й говорити про важливість її усунення! Виділіть тільки 1:00 свого часу, і приділіть її своєму здоров'ю!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ