Головна : Новини

Осінь - не час для депресії

, 13:07
0 354

Нарешті настала улюблена пора - осінь, пора романтичних вечорів, яскравих фарб і гарячого чаю після того,як промокли « до нитки & raquo ;. "Ніколи не розуміла тих, хто страждає симптомом « осіння депресія & raquo ;. Кажуть, що вона виникає восени, тому, що не вистачає сонця, холодно на дворі і небо вже не таке яскраво-блакитне", - говорить Федорова Валентина Федорівна - керівник платного хоспіси:.

Депресія нехай шукає собі других "клієнтів"

Можливо хтось скаже, що я мрійниця і легко просто говорити про відсутність депресії, а в житті все зовсім по-іншому. Насправді, всім важко доводиться в цьому житті: щодня бігти на роботу і мокнути під холодним осіннім дощем, працювати з ранку до ночі і не мати зайвої копійки на разпотягу, все життя витратити на облаштування будинку і залишитися самотніми в старості, або бути самотніми в душі, незважаючи на величезну кількість близьких ... А ще гірше, втрачати дорогих людей, потрапити на війну, півжиття провести в інтернаті, захворіти важкою недугою .. . Таких труднощів безліч, але життя одна!

Завжди замислювалася над вопросом « життєвих рамок & raquo ;. Можливо саме ці рамки і стали поштовхом до виникнення поняття « депресія & raquo ;? Можливо ми надто себе обмежуємо? Намагаємося бути ідеальними для всіх, діяти за загальноприйнятими принципами ... А чому б не бути собою зараз? А ви дозвольте собі виспатися досхочу, хоча б раз: прогуляти роботу, погратив хованки разом з дітьми, розмалювати стіну в квартирі, знайти улюблене заняття і витратити на нього весь вільний час ... Саме з таких подій і складається щасливе життя .. Або чому б просто не посміхнутися, йдучи по вулиці, і не важливо, що хтось вважатиме вас дивними, важливо, що ви відчуваєте в даний момент.

Депресія "любить" интеллекТуаль

Позбутися від так званої депресії легко. Жінкам допомагає зміна іміджу, перестановка квартири, вихід у світ з дорогою подругою, чоловікам - емоційний футбол, рибалка і т. Д. У такі періоди потрібно знаходити час на відпочинок, здоровий сон, дозвілля з сім'єю ... Варто прийняти теплу ванну з ефірними маслами,включати більше світла в квартирі, виходити на вулицю, коли світить сонце ... А краще - іноді бути як діти. Вони заряджають нас енергією, саме вони в будь-який час року знаходять щось нове, живе, радісне. У важкі і радісні хвилини вони відверті, роблять те, що хочуть тут і зараз ... А що заважає нам? Можливо звичайна лінь? Лінь щось змінитьь зараз і постійно відкладати все на завтра, лінь вийти з сірого будинку і побачити чарівну осінь, або зробити сірий будинок по-справжньому яскравим і живим ... Нам простіше шукати причини в « осінній депресії & raquo ;, жаліти себе і страждати від важкого життя , або заздрити тим, хто радіє йому.

А можливо заважає гордость? Небажання прощати, спускатися за надуманим небосхилу, можливо байдужість? Байдужість до тих, хто просить, або до бродячих собак, або до проблем інших людей ... Від невміння бачити свої недоліки і виникає хандра, ниття, невдоволення життям. У таких випадках існують і інші ліки від страшної депресії. Спробуйте сходити до церкви іЧи інші релігійні місця, відвідати інтернат, побачити десятки хворих в лікарні і ви відразу зрозумієте, що насправді і немає причин впадати у відчай, страждати надуманими чи надуманими проблемами. Навіть у таких місцях люди не думають про депресії. У церкві люди вірять у Бога і знають, що все буде добре, в інтернаті діти вірять, що зможуть справжню сьомійю і будуть щасливі, а хворі сподіваються швидко поправляться і будуть разом з дорогими людьми. Навіть у найскладніші моменти всі знають, що щастя є і на його шляху не стане осіння депресія.

Як розпізнати сезонну депресію

А ще зробіть саме цю осінь початком здійснених довгоочікуваних мрій. Начніте схуднення, запишіться у спортзал, змініть імідж, зробіть ремонт, зателефонуйте стариісь друзям ... Не чекайте наступного дня, тижня, року. Зробіть щоосені щасливою. Викиньте з голови поняття депресія і не шукайте в ній причини ваших невдач.

Та й взагалі, по-моєму, ніякої осінньої депресії не існує! У кожного є вибір: побуть щасливим тепер або чекати кращого моменту, натхнення .. Не чекайте сонця на вулиці, сіяйте самі - зсередини ...

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ