здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Грижа і її лікування

Грудень 10 2015

Грижа - це захворювання, при якому відбувається викид какого-небудь органу черевної порожнини під шкіру через отвір або ж слабке місце безпосередньо в черевній стінці. Грижі бувають навіть у новонароджених, а саме, пупкова (більш детально про неї читайте).

Пахова грижа

Одним з найпопулярніших видів гриж є пахова грижа. У 70%випадків ця грижа проходить саме через пахові кільця і ??тому носить назву косою пахової грижі. Можливо, поява грижі через ослаблення задньої стінки пахового каналу, такі грижі називаються прямими. Як правило, вони виникають у чоловіків старше 40 років.

Лікування грижі

Консервиатівность лікування грижі немає. Так звані бандажі не є методом лікування і не можуть зупинити прогресування грижі і уникнути розвитку ускладнень. Грижі лікують оперативним шляхом. Мета операції - видалити оболонки грижі і зміцнити грижові ворота. Це принципові положення як відкритої, так і ендоскопічної операції.

Як проводиться відкрита операція з приводу грижі?

Операція виконується як під місцевою, так і під спинно-мозкової анестезією. Існує два методи пластики грижових воріт: власними тканинами (т аутопластика) і з використанням сітчатіхексплантів (сітки). Пластика власними тканинами показана только для молодих пацієнтів, а також при початкових стадіях формування грижі. Європейською асоціацією герніологів (EuropeanHerniaSociety, 2009 г.), для аутопластики визнано єдиний метод лікування пахових гриж - методика по Шолдісу (Shouldice). Перевага даної методикою надано через найменшу кількість рецидивів: 1,5-2, 3% (B. Devlin,1995), які спостерігалися після аналізу численних рандомізованих досліджень у всьому світі. Великою перевагою пластики власними тканинами є той факт, що в організмі не залишається чужорідний матеріал, яким є синтетична сітка.

У разі коли анатомія пахової зони значно порушена через великі грижовіворота, більш надійним є застосування синтетичних пластичних матеріалів, готуються з біологічно інертного матеріалу (наприклад - поліпропілену).   Найчастіше причиною рецидиву грижі можуть бути анатомічні особливості черевної стінки: слабкість тканин в області грижі, а також - неякісне виконання операції: неправильний вибір метод операції (застосування « старих » методів операцій), технічні недоліки операції, відсутність досвіду нових методів лікування і т.д. .

В цілому, кожна відмова від операції повинна бути детально обговорена спільно хірургом, анестезіологом і консультантом-фахівцем (наприклад, кардіологом, пульмонологом і т.д.), і узгоджена зхворим і родичами пацієнта.

Таким чином, зазвичай сам факт наявності грижі практично абсолютним показанням для виконання операції.

Скільки часу займає лікування грижі?

У разі лапароскопічноігерніопластіки хворий перебуває в стаціонарі в середньому 2-3 діб. При відкритої операції стаціонарне лікування триває 3-5 діб. &Nbsp; Повернення до активного життя можливо через 1-2 тижні після виписки.

← Проблеми з хребтом у... Реалії медицини Тамбова  
Переглядів: 335
Автор: Надя Данильченко

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен