Головна : Новини

Реалії медицини Тамбова

, 12:42
0 379

2015-й рік медики назвали своїм "Золотим фондом & raquo ;. Несмотря на щорічне погіршення фінансування галузі, показники роботи поліпшуються, зазначив під час підсумовування діяльності за рік начальник Тамбовського міського відділу охорони здоров'я Михайло Стичишин. Зокрема, в минулому проведено більше операцій в порівнянні з попереднім роком. У той же час, відсоток ускладнень і післяопераційних інфекцій значітельно знизився.

Щорічні збори міських медиків Тамбова відбулися на базі центральної міської лікарні. Завідувачі поліклінік, відділень, головні лікарі обговорювали недоліки і досягнення галузі за рік. Згідно з оприлюдненою статистикою, гострою проблемою для Тамбова були і залишаються венеричні захворювання (до речі, міфи і лігенди про дані захворюваннях читайте на сайті:) і туберкульоз. За кількістю флюорографій Тамбов виявилося на останньому місці.

Серед міського населення стабільний показник - низька народжуваності. Прогресує гіпертонічна хвороба, що призвело до збільшення інсультів. За словами головного лікаря ЦМЛ Євгена Кучерука, В останні роки значно зріс показник гіпертонічної хвороби серед дорослого населення. Навіть постійний диспансерний облік хворих не рятує ситуацію, коментує Кучерук, наслідки підвищеного тиску - інсульти, які збільшилися у вісім разів.

У поліклініках і лікарнях високий відсоток виявленняраку на пізніх, запущених стадіях. Близько 30 відсотків виявлених онкозахворювань - візуальні - їх можна було побачити і без спеціальних досліджень. А сталося це через недбалість лікарів, які оглядали таких пацієнтів.

Для економії і щоб не скорочувати лікарів, доведеться йти на такі кроки, як зменшенняліжок у відділеннях центральної міської лікарні, адже укомплектованість кадрами в закладі - тільки 82 відсотки. Щоб розвантажити відділення, медики будуть орієнтуватися на денній та домашній стаціонари. До того ж лікарський персонал має прискіпливо ставитися до місця проживання пацієнтів. Якщо вони будуть надходити з районів в ургентному порядку,то таким відмовляти в медичній допомозі гріх. А ось плановим хворим будуть "рекомендувати" обласну лікарню.

При підведенні підсумків пан Стичишин направив лікарів на реорганізацію галузі. Як виявилося, медицина не єдина не зазнала структурних змін. Тому реформування буде присвячений нинішньомуй рік і цей процес буде відбуватися в рамках закону.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ