Головна : Новини

Як правильно вибрати ортопедичний матрац?

, 18:37
0 829

Так уже повелося, що серед наших з вами співвітчизників вибору матраца вниманя практично не приділяється. Люди купують ці вироби, орієнтуючись, в основному, на цінову доступність і не враховуючи той факт, відповідає модель особливостям статури людини, стану здоров'я і, власне, індивідуальним вимогам м'якості / жорсткості. Однак, у більш розвинених європейських країнах, жителі яких дбають про своє здОрів взагалі і про комфорт сну зокрема, матраци вибираються з не меншою ретельністю, ніж продукти харчування та інші товари щоденного використання. І це правильно, адже всі ми прекрасно знаємо, що третина людського життя проходить у сні, і саме здоровий повноцінний сон є гарантією бадьорого ранку і відмінного самопочуття протягом НДйого дня. А купити ви можете на сайті iv-textil.ru.
Так давайте ж разом з вами, шановні читачі, зробимо віртуальну екскурсію по магазинах матраців, ознайомимося з модельним рядом цих сучасних виробів для сну, дізнаємося, що необхідно враховувати при їх виборі, а також запитаємо думку фахівця про те, як правильно вибрати ортопедичнийматрац.
Всі товари для сну даної групи діляться на дві основні категорії-пружинні і безпружинні.
Давайте, почнемо з пружинних матраців. Вони бувають двох видів: з залежним блоком безперервного плетіння типу боннель і з незалежними пружинами. Першу категорію товарів можна умовно віднести до групи ортопедичних матраців з оздоровительвим ефектом. Боннель матраци дуже схожі на звичайні вироби, які знайомі кожному з нас з дитинства.
Це традиційні, дещо застарілі моделі, на яких спали ще наші бабусі з дідусями. Рівень комфорту, який створюють матраци з залежним пружинним блоком, скажемо чесно, залишає бажати кращого, але безсумнівним їх перевагою является дешевизна. Отже, якщо доводиться вибирати бюджетне виріб людині, у якої немає явних проблем зі здоров'ям, можна купити і боннелевій матрац.
Експерти радять придивитися до безпружинних виробів з штучними наповнювачами. Вони належать до аналогічної цінової категорії, але при цьому вже володіють непоганим ортопедичним еффект, тому показані людям, які бажають покращити стан свого здоров'я, зміцнити хребет і створити максимально комфортні умови для сну. Але більш докладно ми поговоримо про безпружинні матраци нижче.
Далі йдуть пружинні матраци з незалежними блоками. Ну, це вже більш висока категорія і в плані ціни, і з точки зору якості. Преімущество таких моделей полягає в тому, що кожна пружина в них розміщена в окремому чохлі і працює автономно. Завдяки цьому гарантується комфортне розташування тіла людини в природному для нього рівному становищі. Кожен хребець, кожен м'яз отримують необхідну їм підтримку, а це сприяє максимальному розслабленню і полноценному відпочинку всіх частин тіла. Радимо такі матраци не тільки для лікування різних недуг опорно-рухового апарату, а й для їх профілактики, адже хвороба куди простіше попередити, ніж потім з нею боротися, чи не так?
Якщо в матраці 1000 пружин, мова про товар найвищої якості, який забезпечує максимальну комфортність під чассну і відпочинку. Ті покупці, які віддають перевагу подібним моделям, не звикли економити на собі і своїй родині, і це просто чудово!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ