Головна : Новини

Для чого нам омега-3?

, 00:07
0 472

Всім давно відомо, що присутність в організмі омега 3 дуже корисно . Аджевсі ми ще з дитинства пам'ятаємо смак риб'ячого жиру, але не дивлячись на моторошно неприємних кілька секунд поглинання його, користь була гарантована, і тому всі через це терпляче пройшли. Але чому ж він корисний?

У риб'ячому жирі є поліненасичені жирні кислоти, які є корисні й необхідні для кожної людини. Улучшается робота тканинних гормонів, обмін речовинами, а також краще функціонують клітини крові, знімаються запальні процеси, зменшується рівень холестерину в крові і допомагає подолати багато інших захворювань.

дуже корисний для вагітних жінок, адже допомагає повноцінному розвитку і росту плода. Найбільшефективним буде забезпечити себе корисним харчуванням з омега 3.

Як же мені тепер вибрати продукти з омега-3 і якими дозами приймати?
Омега-3 добре всмоктується через кишечник і в кровотік. Інститут медицини встановив адекватне споживання 1,6г / день для чоловіків і 1,1 г / день для жінок. FDA [1] встановило, что використання омега-3 жирних кислот з харчових добавок є безпечною за умови, що щоденне споживання не перевищує 2 г в день з харчових джерел доповнення, такі як риб'ячий жир. Однією з основних проблем безпеки, є можлива присутність важких металів і токсинів, які можуть бути знайдені у відносно високому уровне в свіжій рибі і неочищені масла риби. При розгляді омега-3 в біологічно активних добавках, важливо і потрібно шукати риб'ячий жир, який був очищений для зниження рівнів цих забруднювачів.

Омега- 3 містить також вітамін D3 (холекальциферол), який є жиророзчинних вітаміном, синтезується у людей в шкірі під впливом ультрафіолетового-B (UVB) променів сонячного світла. Функцією вітаміну D є регулювання вмісту кальцію в крові і концентрація фосфору на підвищення ефективності тонкої кишки, щоб поглинути ці мінерали, таким чином, допомагає формуванню і підтримки міцних кісток і зубів.

Адекватне споживання вітаміна D може бути також важливим для підтримки здоров'я імунної, нервової системи, може допомогти поліпшити настрій під час зимових місяців і поліпшити якість життя в цілому.

Омега-3 з вітаміном D3 для Вас і Вашої родини прекрасним, якісним і ефективним джерелом « правильних жирів & raquo ;, які поліпшать работ мозку, серцево-судинної системи і зміцнять кістки.

Інгредієнти коротко:

- докозагексаеновая кислота (DHA);
- ейкозапентаєнова кислота (EPA);
- омега-3 жирні кислоти;
- вітамін D3;
- кошерний желатин;
- суміш токоферолів;
- природний ароматлимона;
- очищений концентрат риб'ячого жиру.

Рекомендовано для застосування: в профілактичних цілях, загальнозміцнюючих та імуномодулюючих цілях Омега-3 з вітаміном D3 можна рекомендувати всім без винятку, протипоказань немає. Але більш важливі Омега-3 з вітаміном D3 людям, у яких порушення жирового обміну,з ризиком розвитку серцевих захворювань. Для профілактичних цілей адекватний рівень споживання омега-3 становить 1г на добу. Важливо при цьому те, що передозування омега-3 рослинного походження неможливо, якщо ви її споживаєте з рослинною їжею.

Приймайте по одній капсулі раз на день для профілактики, Або по одній капсулі два рази на день при наявності порушень в організмі у зв'язку з дефіцитом омега-3, запиваючи 150-200 грам води або соку.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ