Головна : Новини

Остеохондроз - це не "відкладення солей"

, 00:14
0 398

До лікарів часто звертається багато хворих, які страждають від болю в спині.« Відкладання солей & raquo ;, - таким чином пацієнти пояснюють причину своєї недуги. З усього цього лікарі зробили висновок, як мало людина знає про будову свого тіла, його функціонуванні, а також ті фактори, які провокують больові відчуття. Іншими словами, потрібно розумне ставлення до власного здоров'я і самовиховання. І тоді станіт можливим не тільки попередити хворобу, але і вплинути на її хід і наслідки. Розмова буде про остеохондрозі і розповість нам про це Семенов П. А. - редактор порталу про захворюваннях спини:.

Остеохондроз

Назва захворювання походить від грецького osteon - кістка, chondros -хрящ. Остеохондроз - дистрофічно-дегенеративний процес в міжхребцевих дисках. Хребет людини - це прекрасно збалансована система з великим запасом міцності і гнучкості. Основними амортизаторами хребта, які надають йому гнучкість і пружність, - є міжхребцеві диски. Саме їм ми часто адресуємо звинувачення у разі любої болі в спині.

Остеохондроз - це хвороба не віку, а виду людського. Чому?

  • По-перше, його не виявлено у тварин. Цією недугою ми « платимо » за те, що ходимо « на своїх двох & raquo ;;
  • По-друге, дистрофічно-ДЕГенератівние зміни в міжхребцевих дисках виявляють навіть у двомісячних дітей.

Автори різних теорій розвитку остеохондрозу сходяться в тому, що для виникнення хвороби потрібні два моменти:

  • порушення харчування (дистрофія) міжхребцевого диска;
  • його локальні мікротравми (дегенерація).

Щоб диск мав нормальне харчування, наш хребет повинен отримувати достатню фізичне навантаження, а не надмірну, при якій виникають мікро- і макротравми хребта. Згідно зі статистичними даними, у осіб, робота яких пов'язана з нормальной навантаженням, ця недуга виникає рідше, ніж у тих, хто працює в статичній позі або зайнятий важкою фізичною працею. Тому чоловіки майже вдвічі частіше страждають остеохондрозом. Обов'язковою умовою є наявність провокуючих чинників, які, на жаль, у сучасному світі вистачає, а саме:

  • стресс;
  • переохолодження та супутні захворювання;
  • надлишкова маса тіла;
  • а як не згадати гіподинамію, особливо якщо вона чергується з нерегулярними заняттями спортом або фізичною працею зі значними навантаженнями.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ