загрузка...
Головна : Новини

Чому потрібно боротися з клімаксом?

, 19:33
0 349

Озброюватися проти природи – все одно, що лити воду проти вітру. Тим не менш, не варто піддаватися перебігу часу і протікання недуг. Про своє здоров'я треба дбати, а іноді за нього доводиться боротися. Клімакс – це той період, коли це увага має бути особливо загострене. Чим же може бути небезпечний цей природний процес?
Клімакс або менопауза є природним процесом для організму жінки. Це – завершальний коло природного біологічного циклу розвитку дами.

Клімакс настає в результаті зниження концентрації гормону естрогену, який необхідний для нормального функціонування жіночого організму. Це відбувається в результаті поступового згасання яєчників. З приходом менопаузи йдуть менструації. В результаті цього гормонального зміни починає змінюватися весь організм. Чому ж це відбувається?
Естроген впливає не тільки на нормальну роботу жіночих статевих органів і зовнішності дами, але також на безліч інших органів і систем. Дефіцит естрогену негативно позначається на серцево-судинній системі, нервової, імунної, ендокринної системи, на роботі печінки і багато на чому іншому. Недостатня кількість естрогену призводить до порушення структур тканин. Всі тканини організму стають більш ламкими, тонкими і менш еластичними. В результаті шкіра набуває в'ялість і вікові плями, пігмент може дещо змінитися. Зморшки стають більш чіткими та виразними, їх кількість поступово збільшується. Шкода також відчувають волосся. Вони стають більш ламкими, сухими і млявими. Сивина починає швидше проявлятися.

Витончення судини стають вразливими для багатьох захворювань. На їх стінках набагато швидше накопичується холестерин. Негативні зміни в судинній системі згубно позначаються на роботі серця.

Кістки стають ламкими, настає остеопороз. Так підвищується ризик травмування опорно-рухового апарату. Це нерідко призводить до зниження трудової активності або інвалідності багатьох літніх жінок.

Там, де скорочується одне, накопичується інше. Незважаючи на те, що під час менопаузи всі тканини організму значно стоншуються, виняток становить жирова тканина. Вона починає швидко збільшуватися, особливо в зоні живота. Це пов'язано з тим, що частина гормональних функцій згасаючих яєчників бере на себе жирова тканина. Обмін речовин помітно сповільнюється. Все це сприяє швидкому накопиченню ваги. Так дефіцит естрогену може призвести до надлишку ваги.

До цих основних наслідків клімаксу можуть додатися індивідуальні зміни. До найбільш поширених відносяться:

  • Підвищена пітливість;
  • Нетримання сечі;
  • Надлишковий ріст волосся на обличчі і на тілі;
  • Зниження тембру голосу;
  • Сухість і дискомфорт у піхві;
  • Проблеми зі статевим життям;
  • Опущення і випадіння піхви і матки;
  • Пригнічений настрій, депресія;
  • Безсоння.

Мабуть, виходячи з цього, стає очевидно, що з настанням клімаксу жінка може легко втратити свою привабливість, сексуальність і красу. Щоб не перетворитися на нудну обитель хвороб і скарг, необхідно подбати про своє жіноче здоров'я. Для цього необхідно вести правильний спосіб життя. Дієта не повинна включати в себе багато жирної їжі, хлібобулочних і кондитерських виробів. В раціон потрібно включити більше клітковини. Вона міститься в овочах, фруктах, ягодах і злаках. Також, важливо займатися спортом, мати високу рухливість і проводити багато часу на свіжому повітрі.

Все це складе міцну основу для здоров'я. Але для того, щоб зміцнити жіноче здоров'я і пом'якшити симптоми клімаксу, цих заходів буде недостатньо. Щоб зберегти хороше самопочуття і продовжити молодість необхідно вдатися до використання спеціальних засобів.

Багато гінекологи призначають своїм пацієнтам « Оріджінал». Це британське засіб надає позитивний ефект і не має значних протипоказань. До його складу входить комплекс вітамінів і ряд компонентів, які сприяють виробленню естрогену. Завдяки цим інгредієнтів, організм відновлюється з допомогою власних ресурсів. «Менопейс Оріджінал» не є гормональним засобом, він виготовлений на натуральній основі.
Не піддавайтеся негативного впливу клімаксу. Збережіть свою молодість і сексуальність, в цьому Вам допоможе «Менопейс Оріджінал»!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ