Головна : Новини

Що свідчить про захворюваннях нервової системи

, 11:21
0 299

"Всі хвороби - від нервів". Ми дуже часто чуємо це популярний вислів, але багато хто лише посміхаються, і при цьому не замислюючись, що як правдивий даний відповідь. "Неврологія вивчає нервову систему, порушення її функцій та методи її лікування. Функціональні розлади нервової системи проявляються у вигляді більшої кількості симптомів, які досить часто сприймаються як проблеми зовсім інших систем організму. Наприклад, болі безпосередньо в області серця в більшості випадків мають неврологічну природу, як і безліч інших проблем з шлунково-кишковим трактом, - розповідає лікар, - тому не ігноруйте знаки, які посилає вам ваш організм! Обов'язково звертайтеся до невролога, якщо помічаєте у себе якісь неврологічні симптоми ".

Які ж найпоширеніші симптоми, що свідчать про розлад нервової системи?

  • Головні болі, мігрень (в даному випадку вам допоможе );
  • Проблеми з артеріальним тиском;
  • Втрата свідомості, шум у вухах;
  • Відчуття оніміння в різних частинах тіла;
  • Болю безпосередньо в спині і шиї;
  • Болі в суглобах;
  • Порушення координації всіх рухів, двоїння саме в очах;
  • Проблеми з диханням і ін

Всі ці симптоми характерні для захворювань, викликаних порушеннями роботи нервової системи. У будь-якому випадку, необхідно звернутися до невролога, який швидко і якісно виявить причину і поставити правильний діагноз.

Для діагностики та лікування неврологічних захворювань, лікарі-неврологи застосовують широкий спектр діагностичних методів і лікарських засобів, доступних сучасній медицині в нашій країні: МРТ, АКТ, дуплексне сканування судин, ЕЕГ, РЕГ, ЭхоЭС, ЭНМГ, імунологічні , біохімічні та загальноклінічні методи обстеження.

Лікарі володіють методикою надання невідкладної допомоги при колаптоїдних, анафілактичних станах, гіпертонічних кризах, при підозрі на гостре порушення мозкового кровообігу, вегето-судинних кризах, а також різних видів блокад зі знеболюючим і лікувальною методикою, голкорефлексотерапією, раціональною психотерапією.

Сьогодні всі пацієнти мають прекрасну можливість пройти курс лікування в затишних палатах під постійним наглядом і щоденним оглядом лікаря невролога.

Не чекайте, коли хвороба "набере обертів"! Пам'ятайте: краще попередити захворювання, ніж лікувати "запущене" стан!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ